Wielkie czyszczenie z bezwartościowych kont.

• tak tak i co i tak 2 3 latka i dalej sprawy osobiste :pillepalle: czy to nie przesada a na forum ostatnio się udziele :pillepalle: i tak powiem że fajnie by było gdyby wrócił zavisza i dxpllomos :!: a poza tym ja miałem kiedyś na 4 miechy właśnie zbanowane ale i tak ale i tak wróciłem czy to o czymś nie świadczy :pillepalle:
    • Sorry :D
      Nie doczytałem :P

Quatrro napisał(a):

tak tak i co i tak 2 3 latka i dalej sprawy osobiste :pillepalle: czy to nie przesada a na forum ostatnio się udziele :pillepalle: i tak powiem że fajnie by było gdyby wrócił zavisza i dxpllomos :!: a poza tym ja miałem kiedyś na 4 miechy właśnie zbanowane ale i tak ale i tak wróciłem czy to o czymś nie świadczy :pillepalle:

Co ty gadasz... Uwierz, że gdybyś tyle czasu spędzał na urlopie to byś nie zaszedł tak wysoko (top5).
    • Ale coś się czepnął Xperta? Dwa dni temu się logował, więc i tak to jego nie dotyczy.

A miałem kiedyś w sojuszu przypadki, że ktoś musiał wyjechać na 3-4miesiące i zapowiadał, że przez tyle czasu go nie będzie, a potem normalnie wracał do gry. Pamiętaj, że kiedyś może Ciebie taka sytuacja spotkać. Cieszyłbyś się, jakby cała, powiedzmy roczna, praca poszła na marne przez to że gdzieś musiałeś wyjechać gdzie nie masz dostępu non stop do Internetu? Ja bym się wkurzył i więcej nie spojrzał na tą grę.
    • Krzyska popieram i jeśli ktoś sam sobie włączy urlop i w dodatku co jakiś czas się zaloguje to takie konto powinno być nietknięte aż do końca możliwości (czyli nawet do roku a może dłużej...) chodziło tylko o konta zbanowane bo ban dożywotni to i tak jakby konta nie było więc albo kasacja od razu albo bez urlopu jak najszybciej (po wyjaśnieniach zainteresowanych stron )

Właściwie wszystkie punkty w założeniach neona są ok .Co do 4 punktu jeśli już to raczej wydłużyć do 8 miechów ale nie skracać do 4 !
    • Ja bym nic nie kręcił urlopami itd tylko jasno i prosto, kasować konta na które nikt nie logował się od 2 miesięcy(bez urlopu) i 4 miesięcy(z urlopem nadanym przez gracza).... no wybaczcie ale jeżeli ktoś przez 2 miechy nawet się nie zalogował to chyba wiadome że konto zostało porzucone... jeśli ktoś ma urlop i w ciągu 4 miechów ani razu też się nie zalogował to uważam za oczywiste że konto już go nie obchodzi.... Nie można się ustosunkować do wszystkich wypadków typu "Bo zenek dał se urlop i po 2 latach znowu zaczął grać" ponieważ regulamin gry stałby się zbyt skomplikowany...
      Co do kont zbanowanych dożywotnio, do tak jak było, po 3 dniach jest usuwany urlop a po kolejnych 2 miesiącach konto jest usuwane...
      Tak przynajmniej według mnie powinno być.... :whistling:

Edit. Co do kont zbanowanych w normalny sposób(tzn nie dożywotnio) konto podpisuje się pod zasady konta z urlopem... czyli jeżeli gracz w ciągu 4 miesięcy nie podejmie próby zalogowania wtedy nawet jest ban jest na 2 lata, konto zostaje usunięte... gdy użytkownik przynajmniej raz na 4 miesiące się zaloguje wtedy po 2 latach zostanie normalnie odbanowane i można na nim grać :P

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DxPpLmOs ().

• no wybacz ale według mnie jest to zbyt ułatwienie gry... potem bardziej ludzie będą polować na farmy niż na samych siebie.... a wtedy zrobić taki single player xD
      Konto bez bana czyli jednym słowem farma, przez 2 miechy to wystarczająco.... można zrobić jeszcze tak że gracz z urlopem jeśli po 4 miechach się nie loguje to nie jest konto kasowane, tylko jest usuwany urlop, a po kolejnych 2 miechach jest usuwane czyli konto z urlopem bez logowania zniknie po pół roku z czego 2miechy będzie farmą....
      Można by jeszcze 1 funkcje wprowadzić ale to taka na szybko i nie przewidziałem zbyt dużo plusów i minusów tego... mianowicie, gdy ktoś dostanie bana, wtedy podczas próby zalogowania pojawia mu się okienko... i napis "Deklaruję, że konto o nicku XXX należy do mnie i nie będę już z niego korzystał" wtedy automatycznie zdejmowany jest urlop i konto ma 2 miechy na bycie farmą po czym idzie do kasacji.... Jeżeli się na to wyrazi zgodę to już nie ma odwrotu i gracz traci możliwość zalogowania się....
    • no wybacz ale według mnie jest to zbyt ułatwienie gry... potem bardziej
      ludzie będą polować na farmy niż na samych siebie.... a wtedy zrobić
      taki single player xD

Graczy jest za mało, żeby usuwać farmy. Gdyby graczy było te 2k aktywnie grających to ok, można tak robić bo i tak będzie na kogo latać. Ale w naszej sytuacji, gdy na jednym uni gra aktywnie dużo mniej osób (a do tego dochodzi ostry noobprotection) dojdzie do sytuacji, gdzie top10 będzie mogło atakować najwyżej po 20-40 graczy,a słabsi nie będą mieli w ogóle szansy na dogonienie czołówki. W tej chwili wszystko jest to mozliwe, jeśli grasz aktywnie i farmisz te nieaktywne farmy. Jeśli by tych farm nie było... leżysz :)
    • Uni3 : Liczba graczy: 2586 | On-Line: 48
      Wracając do tematu, nie bede powtarzał słów krzyśka, ale mógł bym się pod tym podpisać, a co do reszty nieaktywnych kont z urlopem to się zamieszanie zrobiło, według mnie nie ma sensu tego ruszać przynajmniej przez rok, chociaż powrót po takim czasie jest mało prawdopodobny, ale jeśli się zdarzy to po co mają być pretensję do administracji.
    • sp_brat_joka napisał(a):

Uni3 : Liczba graczy: 2586 | On-Line: 48
      Wracając do tematu, nie bede powtarzał słów krzyśka, ale mógł bym się pod tym podpisać, a co do reszty nieaktywnych kont z urlopem to się zamieszanie zrobiło, według mnie nie ma sensu tego ruszać przynajmniej przez rok, chociaż powrót po takim czasie jest mało prawdopodobny, ale jeśli się zdarzy to po co mają być pretensję do administracji.

wybacz lecz takie konta które są nieaktywne rok to i tak już nikt na nim do niczego nie dojdzie a farmy byłyby z nich dobre.

a) proponuje ponownie wyczyścić uni z kont które nie łapią się w top np 2000

b) pozdejmować urlopy z kont na które nikt się nie logował od 4 miesięcy

c) j.w tylko jeśli chodzi o konta z banem i urlopem dożywotnim
    TOP50 - Toplista: Gry Internetowe