Cos o sobie ;D

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Cos o sobie ;D

Zapraszam wszystkich graczy jak i zespol do zaprezentowania swojej osoby na forum ;) niech kazdy wie z kim gra i wogole ....

Zaczne od siebie;)

nick Pokemon .. wzielo sie z niczego jakos tak ogolnie ..konto ma tyle co gra bynajmniej o ile mi wiadomo .. kiedys gral na nim moj kolega DJlobo.. w sojuszu Kapitol, pozniej przenioslem sie do S.D nie pamietam pelnej nazwy dawno to bylo ... jeszcze wtedy Dark Avenger istnialo ;)

pozniej czas przyniosl ... zakonczenie dzialalnosci sojuszu .. padlo na Alliance .. spominam niezle ;) byla Pretoria tez ;) no i GAZ ;)

to do konta ;P apropo mojej osoby , imie Grzegorz lat 19 .. skonczone Ogolniak ;) teraz maturka jeszcze ....
      zainteresowania Pilka Nozna .. kibic 19R20 .. takze Lech Poznan ... gram w klubie w lidze okregowej ;)

lubie pyskowki .. lecz mam umiar w tym co gadam ;) gram w NW 2 rok .. i nie narzekam .. mam zamiar grac tak dlugo na ile pozwoli przyszlosc ;)

Pozdro ... mam nadzieje ze ktos cos o sobie powie milszego niz glupiego ;)
      :love: |Uni 0 top 4|top 1 flota |12 rekordow|2,5 roku gry| :love:
      < Sojusz GAZ >
      :love: Było minęło :love:

ALLIANCE. rośnie w siłę!
    • czemu nie moge tez o sobie cos napisac
      Zaczelem gracz w nw przez przypadek i z nudow w bibliotece:)
      Nick sargeras wzia sie z tad iz gralem i gram czesto w gre warcraft.
      W same nw gram juz dlugo 1,5 roku moze wiecej nie pamietam dokaldnie zaczynalem sam jako naabek malo wiedzailem gralem jak gralem moim pierwszym sojuszem byl F.C fight cloub sporo czasu tam siedzialem ale nic sie tam nie dzialo.
      w tym okresie gry stracilem z 2 razy flote malo nie skonczylem gry:)
      Ale zaczynalem sie uczyc po dlugim czasie gdy juz potrafilem grac przytrafilo ze nie zrobilem fsa nie wiem czy zasnelem czekajac na flote czy co nvm:P
      Wtedy wpadl na mnie Dab swoja mala jeszcze wtedy flota w acsie z 50+ sondami w oddzielnych flotach wtedy zdziesiatkowal moja 2 razy wieksza flote :minigun: :minigun: wtedy sie zdenerwowalem i pomyslalem cos tu smierdzi,,, zalatwilem dla daba bana na dozywocie. pozniej okazalo sie ze byla luka w regulaminie itp wiec ban zostal zmniejszony, wtedy zaczelem dogadywac sie z dabem:0 z bana do dobrej znajomosci:)
      No i dolaczylem do gazu nejlepszego sojuszu w jakim gralem i gram( takiego spamu nigdzie nie ma) nauczylem sie tam kompletnie grac i rozkwitlem w pelni sil:D teraz mam jedna z najwiekszych flot i spokojnie sobie gram.

osobiscie mam 19 lat lubie gry komputerowe i troszke sportu.
      SG ktore mam zapisane.
      Ilosc SG:23

Łaczna suma: 3.887.373 %
      GAZ
    • Wiec zacznę tak:P nie ten dział, drugie nie ma działu odpowiedniego dla tego tematu wiec niech zostanie :P

Złego, despotycznego Aniołka zna chyba każdy.
      Na net-war z znanej gry przyciągnął mnie lama Mati.

Graliśmy w jednym sojuszu, gdy zobaczyłem ze Mati zwerbował z tamtad kilku graczy z mojego sojka założyliśmy tu pod hegemonią nitki GAZ :)

To ona wymyśliła taka nazwę. Nie wiem skąd to jej się wzięło. Chyba zboczona jest:)

No i zaczęło się. trochę doświadczenia już miałem wiec doskonale rozlokowałem kolonie, rozbudowałem eko i mony. Tak ze praktycznie 6 gal mam w zasięgu falangi. No i zaczęła się przygoda.
      Grałem spokojnie, dostałem złoma klonami Mary, ale po urlopie wróciłem i odbudowałem flotę:)

Miałem krótką przerwę, w tym czasie nitka przyjęła daba... w sumie miałem trochę obiekcje na ten temat bo miał bardzo mało ptk:) ale jak wszedłem po wakacjach i zobaczyłem ile ma ptk to myślałem w pierwszym momencie że coś mu sie sklonowało:D

No i emil lama gra razem z nami - znamy sie ze studiów. wiecznie ściąga odemnie na kolokwiach:)
      Pamiętam pierwsze chwile gdy powstawało jeszcze stare forum (wersja chyba w tył 4) administratorem byl Tomashek i Hassasin. ja zawsze lubialem gadać wiec zagadałem do HAssa i po teście dostałem moda w SiO. Potam Smoda i jak Fa znikli i pojawił sie Lau dal mi na Smodzie uprawnienia admina. A potem chyba val dał mi FA, togashi byl Opiekunem. W sumie udało mi sie wtedy zebrać fanka ekipę, był jeszcze wrota gey i kilku innych.

Pamiętacie komendę na IRC?
      !wrota
      @Hobbit: IRCowy gey numer ONE :)

hehe były fajne czasy:) No potem zamieszanie z miracle i salcido, nie powiem salcido szanowałem ale jako miracle mu coś odbiło.... coś jak symptom gówniarza który myśli że wszystko wie:)

No i Val... wielu mówi ze moje cudowne dziecko:) bez obrazy Val wiesz ze cie bardzo lubię:) Fajny gość, poznałem go przypadkiem gdy komentował moje RW. Wspomniał coś o jakimś konwerterze, mapie NW w końcu to zrobił, ja pogadam z Zavisza i miracle i dostał pliki, zrobil nam RMP:) No i ACS. szkoda ze jezcze nie ma w obronie:)

Zavisza- pełen szacun. Co tu dużo mówić, brakuje mi tu go ale myślę ze kiedyś wróci:)

No i tak sobie z nimi współpracowałem, potem była nie miłą syt przez pewna syt:) ale w końcu wszytko się wyjaniło i jestem s powrotem by wkurzać niektórych ludzi (hej jacet i wojtuś - tez was lubie, naprawde :) ) i innym pomagać.

Każdy wie, ze w gruncie, rzeczy to ja dla nikogo źle nie chce, a jak ktoś mi za skórę nie zajdzie to jestem bardzo miły:)

Pozdrawiam
      Wasz (Nie)Dobry Aniołek :sniper:
    • Gdyby nie ja i Jacek to większość postów na forum ograniczałaby się pewnie do słów "gratki" i "szo" ;) Cóż Aniele, trzeba przyznać, że może w drastyczny sposób, ale napędzamy to forum :P (Tak, coś jednak mamy wspólnego :D )

Nigdy nie grałem w ogame, nigdy też nie dane mi było skorzystać z misji zatrzymaj :P W przeciwieństwie do wielu, jak popatrzeć na różne dziwne tematy - jak czegoś nie wiedziałem (bo większość gra tu chyba po ogame, więc zaczynając wiedzieli o co chodzi) to po prostu wpisywałem tekst w google - ludzie, tam naprawdę jest wszystko!

Jak zatem trafiłem na net-war? Ano dziwna sprawa, ale ktoś spamował ludzi na naszej-klasie profilem nw (założonym przez Virusa, z tego co ktoś mi kiedyś mówił?). Zobaczyłem, usunąłem wiadomość na nk i zapomniałem. I kiedyś wpadł do mnie kumpel i logował się na ogame. Popatrzyłem, nie miałem specjalnie zajęć ciekawych to pomyślałem, że też mógłbym pograć w takie coś. Przypomniał mi się ten tytuł - net-war, nie udało mi się odnaleźć tego profilu już na n-k, ale dzięki googlom znalazłem wasz adres... no i jestem :] Szczerze to nie pamiętam kiedy zacząłem grę... Chyba rok temu około maja właśnie, w każdym razie zacząłem na Uni3, pamiętam jeszcze Chupę, Budzika, Tyskiego... Szybko doszedłem do top40, założyłem własny sojusz z kolegami z reala. Potem - brak neta. Konto leżało na urlopie, w międzyczasie zrobiłem konto na u0 i powolutku, powolutku się rozbudowywałem. W końcu olaliśmy zupełnie u3, które było za wolne i przenieśliśmy się na u0. Mieszkałem w internacie i neta nie miałem, to logowałem się rzadko i grałem na eko. Koledzy z różnych przyczyn grać przestali i w końcu zostałem sam. Miałem odchodzić z gry kiedy zainteresował się mną Jacek, po wspólnych bojach na forum, choć wtedy się jeszcze nie znaliśmy, i Kwaśny - który raczej zainteresował się moją flotą, ale nie mógł jej złapać ;) Tak trafiłem pod skrzydła Pretorii.

Opisałbym siebie jako niekonformistę walczącego o jakąś prawdę i sprawiedliwość - choć jej nigdy do końca nie ma, ale nie poddaję się bez walki i zawsze dążę do osiągnięcia tego co dla mnie słuszne. Dlatego typowo konformistyczne społeczeństwo naszego forum nie potrafi sobie poradzić z zaakceptowaniem mnie :D

A z życia? Cóż, wiedzie się chyba w porządku, niczego raczej mi specjalnie nie brakuje - czasem myślę tylko, że gra zabiera mi zbyt wiele wolnego czasu i chęci do robienia czegoś bardziej kreatywnego. Studiuję dziennie na uniwerku informatykę, chyba też od następnego roku wezmę na drugi kierunek mechatronikę, albo fizykę techniczną. Nie lubię monotonii i zastojów w życiu, więc wciąż rozmyślam nad przeniesieniem się do Wrocka - Olsztyn mnie nudzi :sleeping: Cóż więcej dodać... To chyba tyle :)
      Nic nie mów, słowa nic tu nie pomogą. Po prostu...

SYSTEM

Pretorianin z krwi i kości. Jeśli nie kontem to duchem.
    • nie będę się rozpisywał tak jak moi poprzednicy :P postaram się napisać to jak najkrócej :P

Swoją przygodę z NW zacząłem zupelnie przypadkiem gdyż moi dwaj koledzy namówili mnie żebym zacząl z nimi grać :) było to no dobry rok temu jak nie więcej :P no więc tak sobie graliśmy a raczej uczyliśmy sie grać, założyliśmy swój sojusz. Nie wiem czy pograliśmy jakieś 2 miechy i naglę do kumpla napisał ktoś z pretorii (nie pamietam juz kto) ale najprawdopodobniej był to Jacek Lub Wnoto z propozycją żebyśmy sie do nich przyłączyli albo zostaniemy farmami :P no to my jako lamki przyjęłiśmy propozycję nawet dla tego że był to liczniejszy i bardziej rozwiniety sojusz :D Nigdzy nie żałowałem tej decyzji :P Jest mi w tym sojuszu bardzo dobrze Mimo ze nie jestem niewiadomo jakim PRO gamerem i nie latam JESZCZE ponieważ flota mi na to nie pozwala to i tak gram sobie w zaciszu z nudów :P

teraz może coś o mnie:P Mam na imię Kamil mam lat 18 (skończone w lutym) Mieszkam w krakowie :P Chodzę do zawodówki "szkoła mechaniczna" Jestem na profilu Mechanik pojazdów samochodowych :hail: (lepiej nie wchodźcie mi za skórę bo to JA mogę być waszym mechanikiem) :lol: Lubie to co robię i lubie sie brudzić w smarze między innymi dla tego ten kierunek wybrałem:P mogłem również iść do Gastronoma ale gotuje bardzo dobrze więc sobie odpuścilem :P Może teraz dla czego Niedźwiedź:) zawsze byłem postawnym chłopakiem teraz mierzę 180cm i ważę 100kg nie jestem gruby ani chudy jestem dosyć postawnie zbudowany :pump: W 2 podstawówcę byłem niski i w końcu kumpel z ławki powiedział do mnie "ty jesteś Niedźwiedź, będziemy mówili na ciebie niedźwiedź" no i tak już zostało przez 10 lat mi sie ta ksywka nie zmieniła i każdy do mnie mówi niedźwiedź :) to by było chyba na tyle :P :phatgrin:

:love: =>Niedźwiadek<= :love:

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
      :thumbsup:
      1 SG = 34.975%
      niedzwiedz_nh(PRETORIA) vs Hose(Alone) 34975%
    • Zdodnie z 2gim członem nicku na imię mam Wiktor.Do gry na N-W zwerbował mnie Mati (lamka) . N-W jest grą o wieli bardziej dynamiczną od gry z ,której tu przyszedłem.Miałem to szczęście że od razu trafiłem do GAZu .Powiem że w innych grach byłem lub jestem członkiem różnych sojuszy,ale takiej paczki jak tu jescze nie miałem.

Prywatnie mam 42 lata tak tak to nie pomyłka ani (ściema) mieszkam w Świebodzinie woj Lubuskie jestem osobą nie pełno sprawną i z tego powodu czas na gre mam praktycznie nie ograniczony.Mam Żonę 4 dzieci i Wnuczkę ,więc reasumując,internet jest moim oknem na świat.

Pozdrowienia dla kolegów z GAZ oraz pozostałych graczy wszystkich uni.

GAZ
      STRZEŻ SIĘ TEGO SOJUSZU TY MOŻESZ BYĆ NASTĘPNY
    • wiktor wspułczuje pewnie jest ci trudno no ale jak gra dab to każdemu jest prawie trudno a dla devila incarnate też wspułczuje bo podobno nie śpi wspułczuje całemu ALLIANCE i jego ak kdyż GAZ i inni na nich oluja

a ja zaczełem grać przez brata ze 1,5roku temu na początku byłem w bwlofie ale
      osobiście nie powiem ile mam lat bo to wiedzą tylko niektórzy mieszkam w białej podlaskiej ucze się moje zainteresowani to futbol i komp oraz gram w LC CS i oczywiście w to bez którego nieznał bym tylu ludzi daba matiego(lamki) całego alliance tych których znam i gazu bo moge se popatrzeć rw jakie robią (chociaż jeden na mnie) mam nadzieje że zawsze będzie taki skład co prawda NW nie jest teraz w chwale ale ciągle czyha na to a jak już tam będzie wy będziecie na jej szczycie licze na was i sądze że jeszcze wielu z was poznam których nie znam

PS zapomniałem mam na imię wojtek
      "Wszystkie wojny są wojnami domowymi, bo wszyscy ludzie są braćmi"

• Devil napisał(a):

a ty aniele nie pluj na monitor bo cię ktoś złomnie zanim swoją flegme pozbierasz z monitora
      Wygląda mi na to że kolega nam się lekko poirytował xD ale i tak podzielam Zdanie Wojtka dla niego powinien być osobny dział to byśmy sie dopiero uśmiali :rofl: haha

:love: =>Niedźwiadek<= :love:

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
      :thumbsup:
      1 SG = 34.975%
      niedzwiedz_nh(PRETORIA) vs Hose(Alone) 34975%
    TOP50 - Toplista: Gry Internetowe