L.H zaprasza

• L.H zaprasza

[back]black[/back]
    [sizer]50[/sizer][fc]red[/fc][blink]ALIANCE OF THE LAST HOPE[/blink][/f][/sizet]

[blink][sizer]20[/sizer][fc]red[/fc]OD250 mln pkt [/f][/sizet][/blink]

[sizer]20[/sizer][fc]red[/fc]
    [b] Devil
    [/sizet]
    [/f]
    [/b]

[fc]firebrick[/fc][sizer]20[/sizer]vorper[/sizet][/f]

[sizer]20[/sizer][blink]

ak.L.H
    EEC

ak.L.H
    EEC

ak.L.H
    EEC

ak.L.H
    EEC

[fc]blue[/fc]Nie chcesz tu trafić ?[/f][/sizet]

[fc]red[/fc][sizer]15[/sizer][b]1.Nie będziesz przekazywał tajnych informacji graczom z poza sojuszu
    2.Będziesz pomagał słabym i mocnym członkom sojuszu
    3.Nie będziesz działał na szkodę sojuszu
    4.Nie będziesz atakował nikogo z sojuszu ani sojuszników
    5.Będziesz wspierał sojusz w czasie pokoju i wojny
    6.Gracz musi zawiadomić sojusz przed urlopem (do kiedy) i odejściem (powód) inaczej będzie na Czarnej Liście
    7.Każdy gracz który chce zapożyczyć surowce z salda musi je oddać w ciągu 3dni
    [/sizet][/f]

[fc]green[/fc][sizer]25[/sizer][/b][/sizet]

[sizer]15[/sizer][fc]darkblue[/fc]KAZDY KTO PRZYSTAPIL DO TEGO SOJUSZU ZADEKLAROWAL ZE :

1. NIE BEDZIE PRZEKAZYWAL ZADNYCH INFORMACJI DOTYCZACYCH SOJUSZU OSOBOM Z POZA SOJUSZU.
    2. NIE BEDZIE DZIALA NA SZKODE SOJUSZU I JEGO CZLONKOW.
    3. NIE BEDZIE ATAKOWAL NIKOGO Z NASZYCH SOJUSZNIKOW, A TAKZE INNYCH SOJUSZY Z KTORYMI MAMY PAKT O NIEAGRESJI, PAKT HANDLOWY LUB Z KTORYMI JESTESMY W KOALICJI.
    4. BEDZIE POMAGAL CALEMU SOJUSZOWI A TAKZE POJEDYNCZYM SOJUSZNIKOM.
    5. BEDZIE WSPIERAL SWOICH SOJUSZNIKOW JAK TYLKO BEDZIE MOGL.
    6. BEDZIE SAM DAZYL DO ZDOBYCIA JAK NAJWIEKSZEJ ILOSCI PUNKTOW, A TAKZE BEDZIE POMAGAL W ZDOBYCIU PUNKTOW INNYM.
    7.BEDZIE WSPIERAL SOJUSZ ZAROWNO W CZASIE POKOJU JAK I WOJNY.
    8. BEDZIE POMAGAL ZAROWNO MOCNIEJSZYM JAK I SLABSZYM CZLONKOM.
    9. NIGDY NIE ZDRADZI SOJUSZU !
    [/f][/sizet]
    [fc]blue[/fc][sizer]30[/sizer][blink]~SOJUSZ NIE TOLERUJE ZDRAJCOW~[/blink][/sizet][/f][/f]
    "Wszystkie wojny są wojnami domowymi, bo wszyscy ludzie są braćmi"

• vorper to były devil, a jakiś devil ma kolonie niedaleko mojej matki :P a biorąc pod uwagę że Devil ma bana na NW bo coś, to znaczy że vorper w grze to devil na forum :D tak mi mówi moja logika :P

też dam 6/10

gdzie wojna z nami oddana po 14 minutach zaciekłej walki?? :D
    Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście

~~ ~~ :borg: ~~ ~~

wszystko, co nie jest zakazane tudzież NIE JEST SPISANE, że jest zakazane, jest dozwolone.

Ku chwale ALLIANCE

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:cookie:
  • ogolnie to ja mam jakies podejzenia co do tego bana devila, jak to sie stalo ze devil mnie skanowal jakes 2h przed dostaniem bana po 1h poscilem skany do niego, moim oczom ukazalo sie ponad 30kkk surki na kazdej z jego planet(chyba 6 planet przeskanowalem+tam nie bylo zadnej floty), juz mialem leciec a tu nagle ban na zyczenie(cos tu smierdzi przekretami) :grumble: .
    p.s. co do wojny to Devil nie mow ze to bylo jeszcze za czasow starego sojuszu jak nic sie nie zmienil i tylko pare rzeczy zostalo dodanych, wojne przegrales i nie chcesz sie do tego przyznac :dash:
    p.s.2 co do prezentacji to na forum nie mozna po prostu wklejac strony sojuszu trzeba to napisac jeszcze raz zeby tych znakow dookola nie bylo

• chciałem powiedzieć, że ten "WELCOME" to ja używałem 3 lata temu na OGame, jak tam sojusz zakładałem... a i tak od kogoś kopiowałem :P więc on nie jest ani badboys, ani pretorii... ogółem te wszystkie WOLCOMY/ czarne listy/ zarządy/ to są kopie z OGame... jak dotąd się spotkałem z 1 czy 2 projektami mi nie znanymi z OGame... wszystko plagiaty :)

a nowa stronka mi w oko od razu wpadła :) 10/10

EDIT: czarną listę też używałem :P
    Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście

~~ ~~ :borg: ~~ ~~

wszystko, co nie jest zakazane tudzież NIE JEST SPISANE, że jest zakazane, jest dozwolone.

Ku chwale ALLIANCE

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:cookie:
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe