Zmienienie maksymalnej ilośći planet i restart gry.(Wszechświat 0)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Zmienienie maksymalnej ilośći planet i restart gry.(Wszechświat 0)

Witam nie jestem nowym graczem NW grałem rok jak i również 2 lata temu.
    Moim pomysłem jest to żeby ograniczyć posiadanie planet z 15 na 5 co się z tym wiąże :
    Skutki 5 planet:
    - Większa kontrola planet
    - Większa chęć do gry.
    - Szybsze rozwijanie swoich planet
    - I wiele innych
    - Równość między graczami tymi doświadczonymi i zaczynającymi gre na ugamelli NW.
    Skutki 15 planet :
    - Zniechcenie się grać tak jak ja ;/
    - Najczęściej rozwijanie tylko 2-5 planet resztajest robiona na zbytek lub wogólę nie jest
    - Gdy będzie 5 planet będzie łatwiejsza kontrola , ta gra nie będzie taka nudna ( Budowanie Budowanie i budowanie na 15 planetach to wkurzające )
    - Tylko experci których ugamella to ich życie robią planety na maksa!
    :monster:

Według mnie te 10 planet jest zbędnych , do tego moim zdaniem powinien być zrobiony restart Wszechświata 0 dla nieposzkodowania graczy którzy mają wysoko rozwinięte planety ;]
    Pozwolę sobie edytować i napisać w razie konieczności wprowadzenia tej opcji o dodanie " Statek Matka "
    Był by to statek na którym nie można atakować innych planet natomiast można wysyłać flotę. , można robić wszystko co na zwykłej planecie + dodatkowo się przemieszczać o prędkości mojej zdaniem małej około 1500 to wystarczające.Limit powinien osiągać max 2 statki Matka.
    Do tego ten statek będzie można niszczyć jak normalny statek moim zdaniem będzie potrzeba około 10 k GŚ , gdy flota będzie wybudowana będzie pobierała deuter.Cena Moim zdaniem powinna być mała około 20 mld metalu 10 mld kryształu i 5 mld deuteru skoro to ma być statek planeta to musi być dla odpowiednich graczy którzy chcą grać na serverze.
    Skoro napisałem już 2 propozycje dotyczące ulepszenia systemu NW , to napiszę także trzecią mianowicie dodanie Systemu Walk " Oblężenie " Wroga flota będzie oblężała przez co na danej planecie nie będzie można budować(budynków i statków,obrony),badać , co na tym polega jeśli zostaną zniszczone wszystko obrona/flota obrońca będzie zmuszony do odczekania czasu aż atakujący naciśnie " Zakończ Oblężenie " i w tej opcji powinna być także zakładka " Zgrabuj " będzie można po oblężeniu zgrabować o mimo woli atakującego. Jedyna opcja obrońcy wysłanie z innej planety statków które pomogą odbić planete z rąk oblegającego.
    Proszę adminów o rozpatrzenie tej propozycji myślę że ona ułatwi graczą grę .

Pozdrawiam
    www.gameinfo.pun.pl - Portal o Grach komputerowych , zarejestruj się napisz wątek w czym rzecz a my w przeciągu 24h pomożemy ci , Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam. :phatgrin:

Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Darkson ().

• trochę cię z tym pomysłem powaliło chyba, ja mam 14 planet rozwiniętych bardzo równomiernie (budynki są na jednakowym levelu albo odstają o 1 poziom) i teraz mam stracić prawie 2/3 dorobku ??
    jedyna opcja jaka mogłaby być w tym rozwiązaniu to zwrot surowców za likwidowane planety - ale to chyba zbyt pracochłonne by było;
    a swoją drogą bez "statku matki" to bardzo zły pomysł....... gdzie miejsce na "ruchome kolonie"
    33 SG SOLO 6.633.831 %
    13 SG ACS 4.368.972 %
    Łącznie 46 SG 10.992.803 %
  • Ehh pisałem powyrzej żeby nikt nie był poszkodowany restart gry...

dab napisał(a):

Cytat :
    A swoją drogą bez "statku matki" to bardzo zły pomysł....... gdzie miejsce na "ruchome kolonie"
    Chcesz statek matki to złóż propozycje ja jestem za , Myślę że w formacie ruchomej planety której speed to 1500 była by spoko , to by podlegało na statek a jeśli to już by było max 2.
    www.gameinfo.pun.pl - Portal o Grach komputerowych , zarejestruj się napisz wątek w czym rzecz a my w przeciągu 24h pomożemy ci , Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam. :phatgrin:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darkson ().

• Dobra ale zrozum tyle graczy? Pamiętam jeszcze jak server miał 200 graczy i byłem w top 30 przestałem grać i co delte mi konto?
    Powinien zostać restart gry i pokażą na nowo kto jest warty , od nowa będą grać nic się nie stanie jeśli są tak doświadczeni to odbudują się to nie problem i tylko gra więc? Ty mówisz że nie co rok restart? A ja mówie tak tyle lamusów tu jest nie grają zaśmiecają server a choćby GO chcieli to nie usuną bo jest ich wpiz du. Moim zdaniem i tak powinien być restart gry. Gra to przyjemność a nie stres ;]
  • Dziwny ten twój ptk widzenia.

Konta stare zbanowane nieaktywne są po prostu czasem zwracane w postaci recyklingu.

A dla mnie dużo wart jest ten gracz który zaczyna od 0 jak inni są wysoko i wspina się wysoko.

Wtedy pokazuje na co go stać. Mógłbym wskazać tu graczy którzy wracają i grają na kontach od 0 po nieobecności.
  • Mówimy o tym samym ^^
    Po restarcie konto zobaczymy kto jest najbardziej warty , i wszyscy będą mieli miejsce na top 1 a nie tylko ci co są w top 100 to nie tylko 200 graczy ale ponad 2500 . WIĘC? Najlepsze rozwiązanie restart gry
  • No to mnie chłopaczku tym postem rozśmieszyłeś...
    Myślisz że chociaż 1 gracz z top 200-1 się zgodzi na restart uni 0 ??
    Widać masz super pomysł...,,najlepsze rozwiazanie restart uni 0" człowieku to byłaby kompletna rozwałka tej gry...
    To że Ty nie umiesz odbić się od top 500 ( na koncie które dostałeś z dobrym eko nie mówiąc o grze od 0 pkt)...to nie znaczy że taki daab ma nagle stracić tam 2 lata czy ileś pracy nad kontem?
    Jak nie umiesz grać to nie graj a nie wymyślaj jakiś pomysłów niczym dziecko neo.
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie nowego uniwersa zbliżonego do uni 0 z wydobyciem itp.
    15 planet za dużo? To za mało...Gdybyś miał 5 planet max to pomyśl wszyscy gracze byliby w 1 gali praktycznie a wydobycie...do bani.
    Ja mam 16 planet i jeszcze spokojnie 4 mógłbym dorobić jakby się dało bo to tylko większa surówka i więcej farm ;]

Temat nie jest godny wypowiedzi lecz trzeba w końcu Ci coś uświadomić...

//Edit: Po takim resecie nawet by nie zostało 1/5 graczy która teraz gra...
    Przypominam również że nie jesteśmy grą typu Bloodwars...
    Skoro chcesz zmieniać coś to załóż swoją ugamele , zdobądź parę tysięcy graczy i trzymaj grę przez 2 lata a potem zobaczymy co odpowiesz na post o resecie uni...

S.P.Q.R

Zapraszam na koniecITI.pl <--- walka z okupantem ! Precz z komuną na stadionach

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bilon ().

• jakieś rok i pół na becie od 0 do top; wiele nocek zarwanych i restert ??
    na s1 też od 0 od 31 maja br - obecnie ok. 75 miejsca - można? - można ! tylko na początku trzeba niestety sporo farmić.... po 2-3 serie na wszystkich slotach - i teraz ma to iść do kosza ??
    bardzo dziwny pomysł :(
    33 SG SOLO 6.633.831 %
    13 SG ACS 4.368.972 %
    Łącznie 46 SG 10.992.803 %
  • Widzisz daab tak to jest jak inni nie potrafią grać samemu...Co dziennie hasło typu dasz mi po 1kkk surki jest denerwujące gdyż koło kolesia są dobre farmy , to jeszcze kolo pisze żeby mu znaleźć farmę bo nie ma nigdzie a 2 planety od jego matki są takie że nawet Ty byś poleciał;d
    Np. Ja...Dostałem konto 800kk pkt...w ciągu ilu? 2 tygodni zrobiłem 350kk pkt i jakoś nie narzekam że inni są lepsi a raczej patrze na tych co mogą być zaraz gorsi jak ich sfarmię...Da się ? da się...ja jako 12 latek zarywałem nocki nieraz w wakacje żeby tylko rozbić jakąś lepszą flotę i wiesz jak się zakończył żywot mojego konta...Myślisz że teraz nie żałuje że go nie mam?...
    Trzeba doceniać każdego gracza nawet tego najsłabszego bo kiedyś może być lepszy od Ciebie...

S.P.Q.R

Zapraszam na koniecITI.pl <--- walka z okupantem ! Precz z komuną na stadionach
  • Bardzo nieprzemyślany pomysł. Nagle ktoś pojawia się kto grał ileś tam miesięcy temu i chcę restartu. Człowieku pomyśl sobie co to oznacza dla wielu graczy. Przecież to jest zniechęcenie ich do gry gdyby mieli stracić teraz wszystko na co poświęcili wiele swojego cennego czasu.
  • Bilon tak naprawdę ty mi wcisnołeś to konto , może i nie umiem grać w ugamelle nie poświęcam w to tyle serca jak wy bo ja wiem że to gra i wole w co innego czasem pograć a co do to tak prosiłem cie na początku o znaleźienie mi paru farm , teraz szukam sam i znajduje po 2 mld metalcu ;] To była tylko propozycja nie rozkaz więc nie wiem czemu sie tak podnieciliście?
    Pozdro :cursing: :cursing: :cursing:
  • Mi nie chodzi o psucie komuś gry , tak jak napisałeś kilka postów powyżej tak?
    A co do ugamelli to zamierzam pograć.

Pozdro
  • ja gram od 0 i mi jakoś to nie przeszkadza:) skoro chcesz restart to nie jesteś dobrym graczem bo najlepsi zaczynali od 0:)

"Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową."

AVE PRETORIA!!!
  • Ile razy jeszcze mam pisać? nie umiesz czytać? Restart miał być wyłącznością przy wprowadzeniu limitu planet do 5 , zamiast zrobienia prac gm-om odawania surki za stracone planetki ;/?
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe