Sztab dowodzenia flota

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sztab dowodzenia flota

witam wszystkich chciał bym przedstawić wam mój pomysł sztabu dowodzenia flotą:)
    z każdym poziomem wybudowanym zwiększało by się:
    Siła ataku, powłoki i prędkość o 10-15%
    Jeden dodatkowy slot

Koszta takiej budowli mogły by wynosić:
    10.000.000 Metalu
    6.000.000 Kryształu
    3.000.000 deuteru

wypowiedzcie się co o tym myślicie:)

"Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową."

AVE PRETORIA!!!
  • ciekawe ale... Mamy przecież... Uwaga wymieniam:
    a) do zwiększania ilości slotów- Badanie- Technologia komputerowa i Resort- zarządzania ruchem flot
    b) do zwiększanie powłok i siły ataku są badania: Technologia bojowa, technologia ochronna, opancerzenie
    c) do zwiększanie prędkści mamy: Napęd spalinowy, Napęd impulsowy, Napęd nadprzestrzenny..
    wydaje mi się że jak to nazwałeś "sztab" wyżej wymieniony jest całkowicie zbędny :) to jest tylko moje zdanie:) no i czepiając się szczegółów to za niska cena i za duże przyrosty %% na 1lvl..
    aczkolwiek jeżeli takie coś miałoby iść do nowego silnika to można by było nad tym pomyśleć tylko wtedy badanie i resorty z tym związane by nie miały sensu bo to by było chyba za dużo tak mi się wydaje:)

:love: =>Niedźwiadek<= :love:

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
    :thumbsup:
    1 SG = 34.975%
    niedzwiedz_nh(PRETORIA) vs Hose(Alone) 34975%

The post was edited 1 time, last by niedzwiedz_nh ().

• Do tego co wymienił niedzwiadek należy dorzucić resort militarny.
    Można nakładać na siebie czynniki które będą polepszać nasze możliwości militarne, ale po co.
    Robimy badania aż w końcu nie jest nas stać na kolejny poziom, budujemy kilka lvl resortu militarnego aż w końcu nie jest nas stać na kolejny, więc co robimy ? Budujemy taki sztab.
    A co powinniśmy zrobić ? Powinniśmy dążyć do tego aby było nas stać na kolejny poziom.

Sahem to że jak na razie Twoje propozycje są negowane nie znaczy że masz zaprzestać, każda propozycja jest warta rozważenia. W końcu wpadniesz na jakiś innowacyjny pomysł, tak trzymaj.
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe