EVENT - Uni0,Uni2,Uni3

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• EVENT - Uni0,Uni2,Uni3

Witam ,w NW nie było czegoś takiego dawno jak Event osoby które grały dwa lata temu w NW wiedzą oco chodzi. Ten Event o którym ja teraz mówie był za czasów Zaviszy i Dxploms polegał o na powiększeniu wydobycia na godzine o x5000 i było to fajne ;D
    I to jest najlepsze , odświeżanka farm przy okazji ;]
    Myślę że to jest dla was fajny event , według mnie powinien trwać 20 minut np. W Piątek o godzinie 20:00 do 20:20 trzeba się umówić w taką godzine żeby wszysyc mieli dostępny czas , i robić eventy tak co 2 miesiące i w święta jako umilenie graczom czasu ;]

Pozdrawiam ;] :lol:
    www.gameinfo.pun.pl - Portal o Grach komputerowych , zarejestruj się napisz wątek w czym rzecz a my w przeciągu 24h pomożemy ci , Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam. :phatgrin:
  • Ja tam bym byl za :) napewno jest to cos czego dawno tu niebylo, skoro tyle czekamy na IGE to moze taki event jako nagroda dla cierpliwych userów byla by dobrym rozwiazaniem.
    _________________________________________________________________________________
    "Wszystkie wojny są wojnami domowymi, bo wszyscy ludzie są braćmi" - Francois Fenelon
    Poza tym uciągnąłby serwer takie cóś ? 300 osób naraz ładuje coś w stocznie itp ??:D byłyby duże lagi i serwer by co chwile wywalał jak kiedyś co chwile błąd był

S.P.Q.R

Zapraszam na koniecITI.pl <--- walka z okupantem ! Precz z komuną na stadionach
  • Wtedy będzie niesprawiedliwie...
    Właśnie oto chodzi żeby każdy był na równi szans nie każdy na od piątku popołudnia wolne niektórzy pracują...
    Na beta uni tego się nie opłaca już robić ponieważ wtedy pomyślcie jakie byłyby nierówności ktoś buduje na koncie np. przez pół roku eko albo flotę i jest powiedzmy top 1 we flocie jego nie ma wtedy co EVENT miałby być i jest flota top 100...
    Nie nie i jeszcze raz nie...

S.P.Q.R

Zapraszam na koniecITI.pl <--- walka z okupantem ! Precz z komuną na stadionach
  • No to juz było by w kwesti adminów aby tak ustawic aby kazdy z userów dostał takiego kopa z surka ale tak aby niebyło przewrotów typu top1 spada na top 20. Trzeba bylo by zapowiedziec min tydzien lub dwa wczesniej i dac pozno wieczorna godzine np 22. Tak mi sie wydaje
    _________________________________________________________________________________
    "Wszystkie wojny są wojnami domowymi, bo wszyscy ludzie są braćmi" - Francois Fenelon
  • no taki event by się przydał raz na jakiś czas:) ale bez przesady na mój gust to max 2 razy do roku:) np.; na święta bożonarodzeniowe i na święta wielkanocne:) bo wtedy praktycznie każdy miał y dostęp do neta i nie było b zadnych problemów z przeprowadzeniem czegoś takiego:) ale to jest moje zdanie decyzja należy do adminów:)

"Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową."

AVE PRETORIA!!!
  • ja jestem jak najbardziej ze,po pierwsze nie tylko mocarze się ucieszą ale i maluchy tez,a po drugie to może być np;2 razy w roku:)
    -przykład,takie maluchy na idlerach nabijały by pkt przez co michy uśmiechnięte bardziej i może kolegów do gry namówią jak tu takie EVENTY :thumbsup:
    S.P.Q.R - Senatus Populusque Romanus

..(obecnie GAZ - muszę im wymalować cały ten bur..''domek'') :thumbsup:
    I Am Legend-№1 BUNKIER - w kartach pamięci N-W
  • no wiesz oni na to zapracowali aby tak mieć,a taki co mu powoli leci na pewno to wykorzysta i tez się ucieszy,co jak co,to będzie tak samo jak by ci rok przeleciał w sekundę,tym maluczkim może się nudzić a taki dopływ surki to tylko go wielce ucieszy,pomyśl stawia flotę i wkońcu moze latać:)
    S.P.Q.R - Senatus Populusque Romanus

..(obecnie GAZ - muszę im wymalować cały ten bur..''domek'') :thumbsup:
    I Am Legend-№1 BUNKIER - w kartach pamięci N-W
  • Zgadzam sie z Wachem dla tych malutkich zielonych to moze byc duzy krok naprzód a dla topowych graczy kolejny zastrzyk surówki ;p przynajmniej coś nowego ciekawego będzie się działo :)

Pozdro :beer:
    www.gameinfo.pun.pl - Portal o Grach komputerowych , zarejestruj się napisz wątek w czym rzecz a my w przeciągu 24h pomożemy ci , Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam. :phatgrin:
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe