Odwołanie od BANA na forum

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Odwołanie od BANA na forum

Witam, jako iż wrócił ZAVISZA, postanowiłem się trochę po udzielać :) Dlatego najpierw proszę Cię Mikołaj o ściągnięcie bana z mojego starego konta ( mam duży sentyment do niego ). Powód nadania bana bezsensowny i jest tu Wszechświat 0 Alliance [The Intergalactic Alliance] vs. Pretoria [Pretorianie] & S.P.Q.R. [Senatus Populusque Romanus]

Oczywiście przekleństwa tam nie było :) , poza tym powodem bana był mój konflikt z ówczesną Administracją GRY, a dokładniej to iż wiedziałem i ogłosiłem to publicznie iż nowego silnika nie będzie i jest to ściema ( jak się okazało miałem rację - NIESTETY )

Zavisza wiem iż jesteś porządny chłop i zrobisz tak jak uważasz za stosowne. Pozdrawiam wszystkich CichyBob
    Na tym forum wyrażam tylko swoje osobiste zdanie, czy się ono komuś podoba czy nie, nie interesuje mnie to zbytnio ( w cale )
    CichyBob
  • Oj bobku... Ja mam sentyment do wielu rzeczy.
    Administrator Forum (FA)
    FA to najwyższa instancja związana z forum. Odpowiedzialny jest za całościowe funkcjonowanie forum oraz jego kontrolę od strony technicznej. Dodaje, usuwa, otwiera lub zamyka działy i podfora. Ma również możliwość zmiany nicków i rang. Ponadto admin nadaje bany zgłoszone przez modów i super modów. Nie ma obowiązku zajmować się moderacją forum i nie musi przyjmować w tej sprawie zgłoszeń (chyba, że dotyczy całego forum). Kontakt to głównie PM oraz IRC. Rozpatruje odwołania, przy których SMod ma wątpliwości. Decyzja FA jest ostateczna.
    Zadania GA Zaviszy nie obejmują jednak programowania.

Będzie się on zajmować kontaktem z użytkownikami. Wszystkie
    skargi/odwołannia od decyzji GO, SGO przyjmuje on. Zajmuje się też
    rozpatrywaniem wniosków nowych pomysłów które przejdą regułę forumową.

Zaznaczam iż GA Zavisza jest
    ostatnią instancją odwoławczą a nie pierwszą. Wszelkie sprawy w
    pierwszym kontakcie trzeba kierować do odpowiedniego GO, SGO.
    Administrator wkracza do akcji w szczególnych momentach a o
    szczególności momentu decyduje nie użytkownik ale GA
    Jak widzisz istnieją pewne granice obowiązków. Ktoś zajmuje się tym, ktoś tym. Ciężko wymagać od jednej osoby by miała na głowie wszystko.
    Administrator Gry ma naprawdę masę roboty przy grze, a na forum zagląda by czytać skargi z działu GRA i tematy o problemach użytkowników związanych z pytaniami czy błędami.

Reguła zawsze jest jedna. Nie ma równych i równiejszych. Bana dostałeś nie za ten psot tylko za kilka kolejnych warnów. Nie ma ich w profilu bo jak pewnie zauważyłeś w niektórych tematach zostały usniete w profilu, co nieznaczy , że ich dokumentacji brakuje na forum. Ja moga je smiało przedstawić. To takie małe zabezpieczenie forum, które wprowadziłem dość dawno (nie tak dawno byś pamiętał)

Ja osobiście do ciebie nie mam nic wię nie zwalaj na to winy, bo gdyby tak był tego konta też byś nie miał.
    Taryfy ulgowej dla nikogo nie ma. Konto zbanowane nie podlega odbanowaniu. Użytkownik musi zalożyć nowe. Jakaś kara musi być.
    A nikt regulaminu nie bedzie omijał na specjalne życzenie.
    Jest jeden i podlega mu każdy. Uzytkownik, FA GA etc.

PS
    Może tamta administracja nie kończyła silnika. Ale teraz to się robi.
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe