Pretoria [PRETORIANIE] vs EEC. [EMPIRE ELITTE CLUB] & a.EEC [akademia EMPIRE ELITE CLUB] TEMAT DO PISANIA!!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• taa jeden krążek i gwiazdka wielka flota bojowa.
    typowe strategiczne zagranie zmielenie niektórych statków tylko po to żeby % zrobić. ;P
    mam nadzieję że Salomon wykręci jeszcze jakiś % ;)
    Mikser twój post o nr.197 :rofl: :rofl: rozwala, a szczególnie to na samym dole :hail:

PzDr^^
    uni0. :love: 14 SG-2.869.729% :love:
    uni1.
    :love: 6 SG=28.914% :love:

:!::!:i'm back:!::!:
  • Z checią bym wyraził moją opinie na twój temat ale Dochodzę do wniosku że szkoda mi poświęcać stanowiska moderatora na taką osobe jak ty więc się powstrzymam:) swoja droga ciekawe ile masz lat :rolleyes: pewnie ze 13 i Rullez :thumbsup: hahaha

:love: =>Niedźwiadek<= :love:

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
    :thumbsup:
    1 SG = 34.975%
    niedzwiedz_nh(PRETORIA) vs Hose(Alone) 34975%
  • jak się zniżę do twojego dziecinnego poziomu to napiszę na pewno 8o swoją drogą mówisz że masz 21 Hmmm... ja wnioskuję że 13:) wygląd 21 lat umysł 13 no może być:) tak by wychodziło parząc na to jakie dziecinne posty piszesz:)

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
    1 SG = 34.975%
  • niedzwiadek oglądałeś może kiedyś takie programy jak dzieciaki górą czy coś w tym stylu??;) pewnie tak;) więc wiesz, że niektóre takie 13-letnie dzieciaki są bardzo inteligentne i posiadają dość obszerną wiedzę, więc nie wiem dlaczego w Twoim poście pojawił się taki epitet z porównaniem do 13-latka;) to, że mikser wyraża swoje zdanie to nie świadczy o jego wieku. A gdybyś Ty był taki dorosły to prawdopodobnie zinterpretowałbyś te "teksty" miksera jako niesmaczny żarcik lub po prostu ignorowałbyś to:P a Ty właśnie jak ten 13 latek się zachowujesz kłócąc się ciągle z nim...
    a jeżeli tak bardzo szkoda Ci stanowiska moda to już nawet nie powinieneś pisać takich postów jak ten, w którym napisałeś, że z chęcią byś wyraził swoje zdanie o mikserze, gdyż już nawet takie słowa można by interpretować jako obrazę skierowaną w jego osobę;) więc bądź mądrzejszy i nie zwracaj na to uwagi bo nie warto się kłócić;) wszyscy członkowie EEC szanują Pretorię bo to b.dobry sojusz i jesteśmy zaszczyceni tym, że ktoś taki jak Wy wypowiedział nam wojnę, a że jednym takim rozbiciem floty aliena o obronę zarobiliśmy % to już po prostu zwykłe zagranie aliena;) i tekstem "Pretoria na kolanach" wcale nie musisz się przejmować, ani denerwować, ponieważ wygraliście trochę wojen, a jeszcze w tej obecnej do godziny 22:00 wszystko się może zdarzyć;)
    "Życie jest jak papieros - zawsze wygasa..." ;(

Iron Eagle

Ku chwale jedynemu sojuszowi z klimatem - Empire Elite Club !:thumbup:
  • poprostu nie trawię ludzi którzy tak Niesmacznie żartują... jestem w tym soju prawie od jego początku i nie gram w tą grę miesiąc tylko już z bite 2 lata czy coś koło tego... i nie śmiesza mnie takie żarty, widać mikser nie wie co to szacunek... widzieliście żeby ktoś z Pretorii w waszą stronę takie teksty wypisywał? "pretoria na kolanach" " :puke: pretoria" co to ma w ogóle być? te twoje niesmaczne żarty... co jak co ale bez przesady...NIE POZWOLĘ ŻEBY jakiś ... Takie teksty wypisywał w stronę tego sojuszu, może nie jesteśmy tacy silni jak GAZ ale mamy swoje zasady...

1 SG = 34.975%
  • ale czyżbyś Ty również nie zauważył, że NIKT z EEC oprócz miksera nie wypisywał takich głupot! po prostu mikser jest śmiały i odważny na takie teksty więc pisze... ale na każdego kozaka przypada jakiś tatar:D nie fochaj się na całe EEC bo nie mamy wpływu na to co pisze ktoś z naszych członków...
    wcale nie musicie byś tacy silni jak GAZ, żeby być dobrym sojuszem... wystarczy zgranie, dobra atmosfera, umiejętności i wzajemna pomoc w sojuszu;) powtórzę jeszcze raz, że jesteście bardzo dobrym sojuszem i wydaje mi się, że na kolana to tak szybko Was nikt nie rozłoży... zawsze możemy jeszcze kiedyś walczyć- może po jednej, a może po przeciwnej stronie;) ^^

Iron Eagle

• dobra koniec napinania z mojej strony bo widzę że na prawde jesteś kompetentny i można z tobą porozmawiać:P co do walki to możliwe że zobaczymy się szybciej niż myślisz:D:D powiem tyle:) w najbliższym czasie spodziewajcie się tego że zaczynam flotę stawiać Hurtem :) hehe :pump:

1 SG = 34.975%
  • wiecie co po prostu czytam i az mi sie smiac chce :D

Net War jest taka gra, ze to nie wy wybieracie sojusz tylko punkty wybieraja za was, i smiesza mnie teksty ze nie masz szacunku do pretorii, bys byl porzadniejszym graczem szybciej bys sie wspial na szczyty bylbys i u nas, tak samo ja w tym momencie moglbym wjezdzac na GAZ, wiesz czemu nigdy do nich nic nie mam, bo zawsze moglem byc u nich, wystarczy ze poczekalbym z sojem albo dostal super zajebiste konto od kogos, no ale nie ma lekko ! Jestem w pretorii i sie z tego ciesze poki co, dobry sojusz, ludzie ktorym naprawde mozna i powierzyc konto pod opieke i w 5 minut stawiaja moony, naradzie cud miod i malinka, ale zeby mowic ze sie ni ma do sojuszu szacunku bo wymieniamy sie najzwyczajniej swiecie zdaniami aby sobie odreagowac to przesada! rownie dobrze moglbym byc w eec. i rownie dobrze to moja pretoria moglaby zrobic takei cos co teraz wy, i nie prawda niedzwiedz bo jestesmy do tego zdolni jak chyba kazdy by tak zrobil dla wygrania wojny, poswiecenie floty, ale czy poswiecenie tej floty jest warte wygrania tej wojny jeszcze w "taki sposob", ja na przykald wolalbym przegrac i o tym zapomniec ale tu sa inne charaktery widze i to juz nie mi oceniac :D
    220.856% - Łączna ilość % w SG. Ilość SG: 2 :growup:
  • widzisz mati, czasem gra staje się nałogiem, a flotkę zaczynasz traktować lepiej niż dziewczynę (jeśli masz;)). wtedy jesteś nałogowcem;) sądząc po Twoim obecnym podejściu do gry to jest z Tobą wszystko ok;) ale poczekaj jeszcze trochę- może jakiś GAZownik odda Ci konto i wtedy zobaczysz co to jest stres i pilnowanie floty;) zobaczymy co wtedy powiesz;)
    albo po prostu czekaj do swojej pierwszej poważnej wojny (chyba, że już taką miałeś;)). :minigun: :thumbup:

Iron Eagle

• wojny nie miałem ale może kiedyś będzie ;) heh a jeśli bym dostał konto od kogoś z GAZ to bym duzo polował :D i surowce dawał w eko a flotę wysyłał na fs a jak by ktoś mi zniszczył flotę to bym miał duzo surki na odbudowe bo wkoncu wszystko bym dawał w eko ;) to dla mnie by była fajna zabawa ;) a w ogamek i takie różne gry gram już kilka lat i cały czas traktuje to jako zabawa i gra nie jest dla mnie ważna od dziewczyny ;) bo miałem dziewczyne i gre olewałem :D :)
  • i to jest dobre podejście!;) ja też zawsze grę jako zabawę traktowałem, ale jak była wojna to nigdy nie olewałem;) oczywiście w miarach rozsądku;)

Iron Eagle

TOP50 - Toplista: Gry Internetowe