Kontakt ze mna

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Kontakt ze mna

Nie wiem, czy niektorzy z was nie umieja czytac (calkiem mozliwe z wieloma dziwnymi ludzmi mamy dzis do czynienia), ale powtarzam jeszcze raz i generalnie uogolniam zasady kontaktu ze mna.

NIE ZYCZE SOBIE meczenia mnie na gg, albo przekazywania. Od dzisiaj, kazde nieuzasadnione wtargniecie nieznajomego na MOJE PRYWATNE GG, czyli w moje PRYWATNE zycie bede nagradzal BANEM. Oczywiscie, nie tyczy sie to osob, z ktorymi utrzymuje kontakt, tzn. cala ekipa gry i kilkoma graczami oraz tych ktorym na taki kontakt wyrazilem zgode.
    Mam juz dosc pacanow spamujacych mi, ze cos im nie dziala, zamiast napisac to na forum, albo poprzez pw - to nie jest takie cholera trudne. Nudzi mnie odpisywanie ludziom, ktorzy nie wiedza co to interpunkcja i ortografia i ktorzy pomylili zajecia w zyciu.

Tak wiec powtarzam co po niektorym. Macie super wazny problem - swietnie. Zdarza sie. Piszcie PW na forum czy tez w grze, tam jesli wszystko uzgodnimy. Odwiedzam je (forum i gre) bardzo regularnie, kilkanascie razy dziennie. Pisanie na moje prywatne gg to jak wchodzenie do mojego domu i zawracanie mi dupy.
  • RE: Kontakt ze mna

Zavisza napisał(a):

Nie wiem, czy niektorzy z was nie umieja czytac (calkiem mozliwe z wieloma dziwnymi ludzmi mamy dzis do czynienia), ale powtarzam jeszcze raz i generalnie uogolniam zasady kontaktu ze mna.

NIE ZYCZE SOBIE meczenia mnie na gg, albo przekazywania. Od dzisiaj, kazde nieuzasadnione wtargniecie nieznajomego na MOJE PRYWATNE GG, czyli w moje PRYWATNE zycie bede nagradzal BANEM. Oczywiscie, nie tyczy sie to osob, z ktorymi utrzymuje kontakt, tzn. cala ekipa gry i kilkoma graczami oraz tych ktorym na taki kontakt wyrazilem zgode.
    Mam juz dosc pacanow spamujacych mi, ze cos im nie dziala, zamiast napisac to na forum, albo poprzez pw - to nie jest takie cholera trudne. Nudzi mnie odpisywanie ludziom, ktorzy nie wiedza co to interpunkcja i ortografia i ktorzy pomylili zajecia w zyciu.

Tak wiec powtarzam co po niektorym. Macie super wazny problem - swietnie. Zdarza sie. Piszcie PW na forum czy tez w grze, tam jesli wszystko uzgodnimy. Odwiedzam je (forum i gre) bardzo regularnie, kilkanascie razy dziennie. Pisanie na moje prywatne gg to jak wchodzenie do mojego domu i zawracanie mi dupy.
    W takim razie po co u licha podawałes do publiki swoje gg??Jesli userzy nie widza ruchu z twojej strony,odpowiedzi ani żadnego działania w naturalny sposób szukaja szybkiego i bezposredniego kontaktu,takie wynurzenia teraz to ciut nie w pore.. bez obrazy i pozdro

SPECJALNIE DLA PIERZAKA.....
  • Ans - nigdy nie podawalem swojego gg do publiki odkad jestem tutaj spowrotem - za wyjatkiem tych osob, ktorych sprawy nie cierpialy zwloki i musialy byc rozwiazane przez gg z powodu latwosci kontaktu. Ponadto, nie wiem dlaczego utarlo sie tak, ze wszedzie i zawsze trzeba miec kontakt z ekipa rzadzaca - heloł, mamy tutaj posrednikow, ktorymi sa GO. Ja sie wszystkim nie zajmuje,a pisanie mi na gg gdy: a) jestem w szkole, b) ucze sie (tak, tak, jest takie cos na gg jak zaraz wracam, ale 90% piszacych nie wie co to oznacza!), c) po prostu nie mam ochoty na pisanie z userami bo sa inne kontaktu, jest dla mnie po prostu zbyt bezposrednie. To nie sa starozytne Ateny ze gdy mialo sie sprawe szlo sie od razu do ziomka z Rady Pieciuset i z nim sie gadalo. Ans - adminowalem troche dluzej niz Ty i wierz mi, moje archiwum na starym kompie (od roku mam laptopa) liczylo ponad 1500 nieznajomych kontaktow gg - 1500 graczy napisalo do mnie w ciagu poltorej roku i znudzilo mi sie szperanie po arch ktore ma kilkadzesiat mega i patrzenie kto to jest, ten, kto pisze, jakie mial wczesniej problemy i jaki ma nick, bo nikt sie nigdy nie przedstawia :)
    Jakby ktos nie zauwazyl, mamy IRC, siedze tam teraz coraz czesciej, czekam na konto shellowe, wiec bede tam nonstop.

Darko - n/c.
    Aniol, zamknij temat, wyczysc ze spamu (poza postem ansa) i niech zostanie przyklejony.
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe