The Intergalactic Alliance [ALLIANCE] vs. EEC [EMPIRE ELITTE CLUB]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Allien przeskanowałem wszystkich w waszym śmiesznym soju i znalazłem tylko Ciebie aliena demona_zagłady z flota (który chyba zrobił fs'a na tydzień). dwóch z flota na urlopie a reszta, że tak powiem za przeproszeniem na gówno a nie flotę nawet 1000% nie można z nich wyciągnąć :lol:

przed wojna było was trochę z flotą bo już polowałem na co niektórych... wojna się zaczęła i zamiast EEC. u 1/3 z waszych członków widnieje a.EEC :lol: w ogóle co to za sens grać w tą grę i zakładać takie sojusze w których boicie się o flotę i uciekacie? :thumbup:
    Pytasz skąd miało być te 11k% ? stąd, że gdybym nie zapomniał dodać w acs'ie sond by wyszło tylko % do wojny i bardzo małe straty 8)
    btw boli Cię allien coś w tym, że rozbiłem trochę floty o jego bunkier? ?( że zrobiłem 60k% do wojny na jego bunkrze, 100k satelitach i swojej flocie? odpuść sobie stary albo skończ z tą grą a konto oddaj komuś kto umie grać w to i nie płacze z byle powodu :)
    te straty jestem wstanie odrobić w tydzień :D

tyle z mojej strony i nic więcej nie będę tu dodawać ani z wami dyskutować.
    na przyszłość jak macie prowadzić w ten sposób wojny to lepiej oddajcie je walkowerem :thumbup: przynajmniej wtedy będziecie pewni, że flot nie potracicie :lol:

\\Flood
    6 SG = 647.601 %%
    1 ACS = 50 995 %%

:thumbsup: :thumbsup:

v2v aka Dante uni0

[ Soldier of Fortune ]
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pierwszy złom od Sargeras'a :dead:

Wszechświat 0 Sargeras(GAZ)vs Dante(Alliance) 198011%

The post was edited 1 time, last by Emil ().

• Naprawde, nie wiem o co sie kłócić!!
    Po pierwsze to tylko gra tak??
    Po drugie zaraz padną i po części już padły słowa, których będziecie żałować potem.
    Po trzecie trudno zadążyć za waszymi postami :D

EDIT: Nie zauważyłem postu niedźwiedzia, sory za spam

Czekam na pierwsze SG
    :pump:
  • ja ich po prostu nie czytałem bo po co :D napisałem to co chciałem i nie będę dalej gadać z nimi o tym :crazy:
    a kłócić nie wiem o co ? o to, że zrobiłem 60k% do wojny? ?( :lol: :lol: :phatgrin:
    6 SG = 647.601 %%
    1 ACS = 50 995 %%

v2v aka Dante uni0

[ Soldier of Fortune ]
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Powiedziałem koniec tego tematu :!: Emil będzie to zajmie się wszystkim jeszcze raz zobaczę post w którym ktoś na kogoś najeżdża to do momentu puki Emil nie wróci zamknę ten temat :!:

:love: =>Niedźwiadek<= :love:

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
    :thumbsup:
    1 SG = 34.975%
    niedzwiedz_nh(PRETORIA) vs Hose(Alone) 34975%
  • vorp1 wrote:

przed wojna było was trochę z flotą bo już polowałem na co niektórych... wojna się zaczęła i zamiast EEC. u 1/3 z waszych członków widnieje a.EEC :lol: w ogóle co to za sens grać w tą grę i zakładać takie sojusze w których boicie się o flotę i uciekacie? :thumbup:

v2v od kiedy regulamin jest pisany wg.waszych zasad
    A&U wypowiedziało wojnę EEC.
    następnym razem wypowiedzcie wojnę a.EEC EEC. się dołączy
    kto będzie chciał???Przejdzie do LP :P

Każdą wojnę WYGRAMY

:thumbsup: Do boju EEC!!! :thumbsup:
  • no allien rozbiłem trochę swojej floty i jest % do wojny, ciężko to Ci strawić? ;(
    no poświęciłem się i co zrobisz??.....nic :phatgrin:
    6 SG = 647.601 %%
    1 ACS = 50 995 %%

v2v aka Dante uni0

[ Soldier of Fortune ]

• Allienku nie chcę mówić jak wy się rozbiliście o Bunkier WNOTO. Nie było tam floty bojowej, może znikome ilości a % wykręciliście głównie ze swojej floty więc nie piernicz kto powinien się jak zachowywać bo gdybyście wtedy swojej floty nie skasowali na nim to wątpie w waszą wygraną. Po drugie w Regulaminie wojen nie ma nic takiego że nie można rozbijać swojej floty. Miał mniejsze straty, zebrał złom to procent jest dla Alliance. Jeszcze raz mówię, EEC nie pouczajcie bo wy w ten sam sposób z nami wygraliście... :thumbdown:

:love: =>Niedźwiadek<= :love:

:cursing: Nie rozmawiam z kretynami, Najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :cursing:
    :thumbsup:
    1 SG = 34.975%
    niedzwiedz_nh(PRETORIA) vs Hose(Alone) 34975%
  • vorp1 wrote:

no allien rozbiłem trochę swojej floty i jest % do wojny, ciężko to Ci strawić? ;(
    no poświęciłem się i co zrobisz??.....nic :phatgrin:
    nic??hehe
    v2v ja tym manewrem Wielką Pretorię pogrążyłem
    A&U vs EEC. Wojna na niszczenie obrony :thumbdown:
    uczciwe % na was zrobiłem nawet na slawku pogromcy
    zabierajcie obrony na FSa :thumbsup:
  • skoro takiś mądry to czemu Ty nie próbujesz zrobić jakiegoś %% do wojny i się wykazać czymś?
    boisz się o flotę? :lol:

\\Flood. Podobnie jak kolega wyżej
    6 SG = 647.601 %%
    1 ACS = 50 995 %%

v2v aka Dante uni0

[ Soldier of Fortune ]

The post was edited 1 time, last by Emil ().

TOP50 - Toplista: Gry Internetowe