ban na zyczenie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• ban na zyczenie

Nie do końca jestem pewien, czy to w tym dziale, (może skargi?), ale mam pytanie:
    ogólne regulamin jest po to aby go przestrzegać czy łamać ?
    skoro jest:
    "4.3 Bany na życzenie

4.3.1 Każdy gracz na własną prośbę może uzyskać tzw. bana na życzenie. Przy spełnieniu poniższych warunków:
    • W momencie nadawania bana, na gracza nie mogą lecieć żadne wrogie floty, które mogłyby spowodować remis bądź wygrana agresora.
    • Flota agresora może zostać zawrócona/skasowana w momencie kiedy leci powyżej 24 godzin.
    • Ban nie może zostać nałożony częściej niż raz na miesiąc.
    Operator ma prawo odmówić nałożenia bana, nawet gdy powyższe warunki zostaną spełnione. Zwłaszcza gdy będzie miał podejrzenia, że gracz chce użyć tej opcji dla własnej korzyści.
    4.3.2 Udogodnienie te skierowane jest do osób, które z pewnych powodów nie mogą skorzystać z opcji "urlop".
    4.3.3 Czas bana ustala operator, który go nakłada. Nie może być on krótszy niż 10 dni ani dłuższy niż jeden miesiąc.

Modyfikacja 4.3 wchodząca w życie w trybie natychmiastowym."
    to dlaczego gracz otrzymuje kolejny ban jeden za drugim ?
    33 SG SOLO 6.633.831 %
    13 SG ACS 4.368.972 %
    Łącznie 46 SG 10.992.803 %
  • No własnie też dokładnie nad tym się niedawno zastanawiałem. Dziwi mnie to przedłużanie bana. Skoro raz jest nadany na np. 10 dni kończy się to trudno. Powinien być wyłączony, a graczowi zawsze pozostaje opcja urlop. Skoro chce ktoś go przedłużyć to nie można było poprosić o dłuższego bana? Swoją drogą to tak jak już pisał Dab koliduje to z pkt 4.3.1 regulaminu.
    11 SG = 2 179 179 % :minigun: :missilelauncher:
    2 ACS = 293 164 %
    Ostatnie SG Wszechświat 0 Emil [GAZ] vs westt [EEC] 51 149 % powrót
    "Lepiej odważyć się na rzeczy potężne niż zrównać się z tymi o nieśmiałej duszy którym nieznane jest ani zwycięztwo ani klęska"
  • ans napisał(a):

dałem to samo w sekcji dla operatorów i adminów,niestety bez odzewu,jesli sie orientuje utkneło na decyzji Zawiszy....jest to którys z kolei temat załozony w tej sprawie,niestety sam nie moge decydowac za wiekszośc.

Ans. Nie siej nieprawdziwych inf albo przeczytaj ze zrozumieniem.
    Mówiłem że przedstawię na tygodniu propozycje wyglądu nowego ptk regulaminu. Jak mi się dobrze wydaje to tydzień się dopiero zaczyna od 13 godzin.

Sprawa będzie krótka. Koniec z banami na życzenie, bądź ich ograniczenie do minimum.
  • z założenia miały to być wypadki losowe, a stało się obejściem wielu ograniczeń........
    włączając urlop nie tylko musiała wrócić flota i budowa w stoczni, ale również przerwać (często trwające kilkanaście dni) badania;
    ban na życzenie nie powoduje przerwania badań ...........
    a wystarczyło by umożliwić włączenie urlopu gdy mamy trwające budowy (i tylko ich wstrzymanie) skoro tak to działa jak daje GO to znaczy, że jest taka możliwość........
    33 SG SOLO 6.633.831 %
    13 SG ACS 4.368.972 %
  • Tak...to nie sprawiedliwe...Można raz w miesiącu owszem zdarzy się ale nie co pare dni/godzin jak to robią inni.
    W dodatku podczas tego bana wydobywa się surka...
    Więc po co ma ktoś wysyłać flotę i bać się o swoje planety skoro może mieć bana , surka się wydobywa , badania się robią i reszta więc po co mu tam się logować codziennie??

pzdr

S.P.Q.R

Zapraszam na koniecITI.pl <--- walka z okupantem ! Precz z komuną na stadionach
  • Ja teraz juz nie daje ludziom, ktorzy mowia, bo daj mi bo tak jest w regulaminie. W tej chwili to juz tylko wyjatki, od ktorych juz tez odchodze, bo jest ich bardzo malo w porownaniu z np. poltora miesiaca temu.
    Przykladem jest tutaj chociazby sandra, ktora nie miala neta i dostala na.. dosyc dlugo, wzglednie marciniak ktory tez neta dlugo nie mial i nie mogl w zwiazku z tym wchodzic, albo Bella z klopotow z komputerem. Przewaznie sa to osoby, ktore w taki czy inny sposob juz sie ze mna kontaktowaly, a kazdego zawsze uprzedzam, ze ban zostanie zdjety samoczynnie po czasie przez niego okreslonym.
  • Najpierw nie na temat......
    nawet podobają mi się te podpisy zrobione przez wacha :)
    a co do tematu..... np. choroba/wypadek czy niespodziewany wyjazd z pracy;
    a tu wiele osób ma raptem problemy z netem...... wiele innych osób też miało !?
    jeśli był jakiś kontakt to zakładam, że przez internet (czyli jeszcze był dostęp do gry) - jeśli nie można było wtedy włączyć urlopu to głównie z dwóch powodów:
    1. flota w locie
    2. kolejka w stoczni/stacji obronnej
    wtedy można:
    ad.1 - poprosić sojusznika (GO) o włączenie urlopu po powrocie floty
    ad.2 - wysłać flotę na bezpieczny FS na czas budowy i postąpić jak wyżej;
    wiem, że bolesne jest przerwanie długich badań........ ale takie są uroki urlopu - nie neguję w całości sensy "bana na życzenie" bo są różne sytuacje....... ale wracając do SANDRY - dlaczego po pierwszym banie nie można było włączyć zwykłego urlopu (może to zrobić przecież zaufana osoba) ?
    33 SG SOLO 6.633.831 %
    13 SG ACS 4.368.972 %
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe