Różne dziwne insynuacje.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• tak trochę wyrwane z kontekstu....... bo odpowiedź jest na informację też wyrwaną z kontekstu.......
    Osiołek: wiesz dobrze, że skanuję twoje mony w miarę regularnie...... zazwyczaj wszystkie (na sondy mnie jeszcze stać) więc jak zeskanował Cię kiedyś Anioł i po tym ja zeskanowałem twoje mony to czemu widzisz w tym jakieś nieuczciwe gierki....... kiedy to ponad 50 razy wcześniej nie skanował Cię Anioł a ja i tak skanowałem twoje mony ??
    33 SG SOLO 6.633.831 %
    13 SG ACS 4.368.972 %
    Łącznie 46 SG 10.992.803 %
  • Mod, warna dla Slawka75 - spam niepotrzebny, to raz. Dwa, pisze sie studiuje, a nie studjuje. Trzy, Aniol wcale nie studiuje prawa.
    Cztery, z tego co mi sie widzi Pokemon, nie mozna cytowac chyba wiadomosci - jest bodaj cos takiego w regulaminie. Moge sie mylic.
    Piec, kuźwa to nie jest przeklenstwo rafal. Dowodzi to tylko Twojego cynizmu.
    Szesc, wywalic post aliena.
    Siedem, PW to PW... Zwlaszcza na forum. Zwazywszy na kwestie jaka Pokemon poruszasz - to znaczy nachalnosc - owszem kazdy ma prawo sie zdenerwowac. Znajac zycie i szum wokol tego o czym piszesz, faktycznie Aniol mogl byc meczony. Czy to byl blad, jesli chodzi o odpowiedz Aniola - moze tak, moze nie, moze za duzo bylo tam /ciach/, ale czy to niesie poza /ciach/ jakis merytoryczny sens? Poza ostrym stwierdzeniem nie wtykania nosa w nie swoje sprawy?
    Osiem, Slawek75 co nas to obchodzi gdzie kto Cie blokuje i co nas to obchodzi gdzie Ty i jak kogo bedziesz meczyc. Zachowaj to dla siebie. Bo to w ogle nie jest zadna sprawa do dyskusji.
    Dziewiec, czekam na reke Osiolka.
    Dziesiec, Pokemon prosze, albo piszesz cos jasno a klarownie, albo nie pisz tego w ogole bo nie bede czytal ukrytej tresci z polslowek rzucanych na forum.
  • AniołZagłady napisał(a):

A dlaczego wy czepiacie się naszych suwerennych decyzji?

To my odpowiadamy za ten projekt i guzik wam do tego kto i jak go prowadzi.

To nie wy odpowiadacie za niego własnym czasem i finansami, ale my.

Dlatego powiem wam, ża naprawdę nie interesuje mnie zdanie kolegi a, b, c ,d

Możecie nawet pisać tonę postów jaki to anioł i Zavisza są niedobrzy, że niszczą tą grę, że przez nich userzy odchodzą.

Szcżeże? Zlewa to po mnie, myśle że po zaviszy też. Bo my i tak bedziemy robić swoje, co jest jasno określonym przez nas od samego pcozatku.

I tak właśnie będzie. Anioł będzie robił co chce i w stylu który doskonale znacie. On się już nie zmieni. Jeśli to Wam nie odpowiada to zróbcie to, co kilku byłych graczy. Uznaliśmy, iż nie damy się dłużej w konia robić i szkoda naszego czasu na grę na takich zasadach. Rozbiliśmy floty w pożegnalnym ACS-ie i odeszliśmy z gry. Zavisza też Wam to radzi :)

Zavisza napisał(a):

Bramka numer dwa - na pewno Was zadowoli. Oj tak. Wystarcza slownie 3 komendy jesli chodzi o gre, a dwie jesli chodzi o forum i pa. Idziemy sobie. Pakujemy manatki i do widzenia.

Tu się naprawdę nie zmieni nic na lepsze i szkoda waszego czasu i nerwów.
    Powodzenia w realu kochani nałogowcy :D
    W wolnych chwilach jestem hakerem. Specjalność: sondy i ankiety. Czekam na propozycje.
  • Juz nic nie pisze bo warna dostalem .. i nie bede sie nachylal po nastepnego;)
    Co do PW Aniola... napisalem odp po tym PW w dziale Skargi i Odwolania ...
    po 10m sec. temat znikl ... to nie byla nachalnosc... pisalem PW co z tym konkursem...
    i nie bylo odzewu ... zalezalo mi gdyz ... wachu i ja mielismy ciekawe pomysly ...
    wygral lepszy... Aniol zwykl sie odzywac w swoj specyficzny sposob .. co mozna tolerowac lub nie ..
    ale po tym PW wkurzyl mnie i tyle.... a co za tym idzie... to ze sie znamy nie oznacza ze mozna kogos obrazac...
    Ja jestem graczem i oczekuje kultury ? czy jezeli nauczyciel bedzie zwlekal z oddanie wyniku egzami nie upomnisz sie o to ? bo ja zawsze do skutku .... gdyby nagle wybuchl z haslem "ZAmknij juz /ciach/ ryj" to prawdopodobnie musialby grzecznie przeprosic publicznie ... gdyz wylecialby ze szkoly;)

Twoje konto jest przeznaczone do kasacji!
    Możesz to anulować odznaczając na dole pole "Usuń konto".
    Twoje konto zostanie skasowane bezodwrotnie dnia:
    Wtorek Grudzień 8 2009 16:45:36

tyle z mojej strony :miffy:
    :love: |Uni 0 top 4|top 1 flota |12 rekordow|2,5 roku gry| :love:
    < Sojusz GAZ >
    :love: Było minęło :love:

ALLIANCE. rośnie w siłę!
  • Może ja się tutaj wypowiem...
    Mówicie że Zavisza mało poświęca czasu grze i nie odzywa się na gg zazwyczaj...
    Pomyślcie logicznie...Nie dla wszystkich gra jest całym życiem.
    Anioł? Gdyby nie on teraz byście tutaj nie pisali więc nie spamujcie a piszcie konkretnie.
    Zavisza, wspominałeś o nihonie i demonie zagłady...Tutaj jedno powiem Nihon grał uczciwie prawie cały czas dopiero pod koniec znalazł sposób na klonowanie surki zresztą każdy chyba znał bo Demon trąbił o tym kto mu tylko na gg napisał.
    Demon zagłady klonował surkę budował co chciał i praktycznie nic nie robił a nihon siedział do późna i farmił lecz potem sobie zawalił - jego sprawa.
    Czytałem tutaj że niektórzy grają od stycznia i wiedzą co się tutaj dzieje...Gówno prawda.
    Ja gram od dnia w którym powstało net-war bodajże 4 kwietnia 2007 lub 2006 roku 19:31.
    Mojego konta już nie ma , gram na nowym i jakoś w 4 miesiące doszłem do top 60 a mam czas na inne rzeczy.
    Kolejna sprawa...Oddawanie floty, surki gdy wam zginie to piszecie na forum , PW , gg gdzie popadnie a i tak w końcu macie zwrócone.
    Na innych ugamelach nie byłoby tego.To tylko dzięki dobrej woli Zaviszy i GO mamy swoje floty z powrotem.

Troszkę uszanowania dla twórców gry.

Pozdrawiam

S.P.Q.R

Zapraszam na koniecITI.pl <--- walka z okupantem ! Precz z komuną na stadionach

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bilon ().

• jacet1 napisał(a):

I tak właśnie będzie. Anioł będzie robił co chce i w stylu który doskonale znacie. On się już nie zmieni. Jeśli to Wam nie odpowiada to zróbcie to, co kilku byłych graczy. Uznaliśmy, iż nie damy się dłużej w konia robić i szkoda naszego czasu na grę na takich zasadach. Rozbiliśmy floty w pożegnalnym ACS-ie i odeszliśmy z gry. Zavisza też Wam to radzi

No tak...
    Wspaniale, ale cytujesz ustep i wypowiadasz sie w stylu, jakbys oczekiwal, ze:
    a) bede robic sonde na temat kazdego bana
    b) bedziemy robic sondy na temat kazdej, najmniejszej zmiany (chociazby godziny) w grze, czy to dobrze, czy to podoba sie temu sojuszowi, a moze Wam sie misiaczki nie podoba?
    c) najlepiej jak damy kazdemu dostep do kodu i kazdy bedzie go na biezaco modyfikowal, i w ten sposob stworzymy Open-Source Net-War?
    d) cokolwiek, byleby tylko GRACZ mogl decydowac.

To ja pytam ludzi trzezwo myslacych.
    Zyjemy w XXI wieku, w panstwie. Spora czesc z Was ma prawa wyborcze.
    Czy w sytuacji, gdy cos Ci sie nie podoba, idziesz z tym do premiera? Mowisz mu: hej sluchaj stary tutaj jest zle i musisz to zrobic tak jak odpowiada mi i kumplom bo jak nie to przestane placic podatki? Czy ktokolwiek z WAS zrobil kiedykolwiek cos takiego?
    Bo ja mysle, ze nie. Dlaczego? No, zaczynajac od tego, ze nie macie mozliwosci, to wydaje mi sie, ze to jest bez zbytniego sensu, nie?
    Tak wychodzi, ze dana organizacja/instytucja/czy jak w tym wypadku gra, rzadzi kilka osob. I, mowiac szczerze, naprawde, zdanie graczy na nasz temat nasz nie obchodzi.
    Nikt nie bedzie nam mowil, co mamy robic. Rozumiecie? Widzicie ta dyskretna roznice? W MOWIENIU, a w SUGEROWANIU co mamy robic. TO jest TA DROBNOSTKA, ktora sprawia, ze ZDANIE usera mamy w powazaniu. Bardzo gleboko. Bo zdanie informuje nas, co mamy robic. Czyz tak nie jest?
    Za to sugestia to i owszem. Sugestia nie pogardze. Nie pogardze pomyslami jesli chodzi o statki na stare uni, albo na nowe. Ale nie zdzierze jak ktos mi bedzie na sile cos wpychal. Bo nie mam szacunku do ludzi, ktorzy narzucaja mi cokolwiek w danej sytuacji tutaj, na Net-Warze. Jedyna osoba, ktora mi cos narzuca, jestem ja sam.

Chcecie narzucac tor budowania tego projektu? Chcesz Ty czy Ty, Ty, Ty, lub Ty wziac odpowiedzialnosc za niego? Czy moze wolisz sugerowac, nie narzucac? Bo dla mnie to sa dwie rozne rzeczy.
    Te dwie rozne rzeczy sprawiaja, ze to sa nasze suwerenne decyzje. Poniewaz mimo wszystko jest jeszcze tutaj paru userow, ktorzy potrafia sugerowac, a nie mowic 'co oni by nie zrobili', wzglednie mowili, ze 'trzeba to i to'. I z ich OPINIA sie licze. Ale nie licze sie z niczyim wcinaniem sie na sile w miejsce gdzie koncza sie plecy.

Krytyka? A i owszem. Tylko tak jak Aniol napisal... Wiekszosc, co jest smieszne... i tragiczne z drugiej strony, ze te tony (???? narzucone? w jaki sposob? bo Aniol nie liczy sie z osobami ktore mu KAZA cos robic, a nie SUGERUJA?) obelg (co widac zwlaszcza w tym temacie), braku szacunku, poszanowania, przestrzegania jakiekogkolwiek kodeksu, czy to netykiety czy slownika poprawnej polszczyzny nie wynikaja PRZEWAZNIE z czegos, co jest podparte WIARYGODNYM, PRAWIDLOWYM ARGUMENTEM, O TRESCI MERYTORYCZNEJ. Prawda? Czy moze mowie herezje?

Owszem, sa przyklady, o ktorych mozna dyskutowac. Mozna dyskutowac o tym PW o ktorym pisal Pokemon. Mozna? Mozna.
    Ale o czym jeszcze? Zdaje sie, ze pisalem, ze anulowanie RW to byla moja decyzja. A wstecz? Animozje miedzy FA a graczami z drugiego sojuszu, ktore to wplywaja na WSZYSTKO w tej grze?
    Cos wstecz? Hmm... Moze, teraz z drugiej strony, o ludziach, ktorzy nie lubia miec czegos narzucanego? O ludziach, ktorzy gdy przychodza w pewne miejsce, oczekuja polmisku pelnego przystawek i darmowego drugiego dania? O ludziach, ktorzy mysla, ze nie obowiazuja ich zadne, ale to zadne reguly dobrego wychowania przy tym stole, gdzie podaja darmowe jedzenie? I w rezultacie ów Kelner, podajacy jedzenia Szefa Kuchni, musi byc uprzejmy dla chamów, mlaskajacych, smarkajacych w rekawy i trzaskajacych talerzami o sciane, gdy mieso nie jest do konca dosolone? Szef Kuchni, widzac to, musi byc mily, musi nie reagowac, bo wie, ze degustatorzy wroca... Ale wie tez, ze musi tych "czlowiekow" nauczyc pewnych zasad, nieodzownych do zycia w dzisiejszym spoleczenstwie. I on rowniez ma swiadomosc tego, ze ludzie, z ktorymi obcuje, w rzeczywistosci sa calkiem normalni w rozmowie, inteligentni - tylko wejscie tutaj wyzwala w nich jakis niekontrolowany szal, probe pokazania, ze "ja tu jestem panem". Lecz mimo wszystko wie, ze z takim nastawieniem, jakie posiadaja w jego Restauracji, dlugo nie pociagna w brutalnej codziennosci. Zapewne ucieszy sie, gdy ten jego rozwydrzony klient (mozna tutaj uzyc tego slowa? wszak otrzymuje wszystko za darmo...), dostanie w koncu kopa w rzyć od zycia i nauczy sie pokory i swojego miejsca w szeregu, najlepiej poprzez mechanizm polityki. Wzglednie przez zrozumienie zasad rzadzacych wszystkim dookola. Bo Szef Kuchni razem z Kelnerami nie rozumie, jak mozna byc na pewne sprawy tak zamknietym i tak slepym na niektore, oczywiste tabliczki i zasady wywieszone w owej Restauracji..?

Amen.
    Powyzsza anegdotke polecam dla ludzi, ktorzy maja chwile cierpliwosci. I byc moze takich, ktorzy potrafia zrozumiec bledy. A nie takich, ktorzy sa alfa i omega...

(czasem mam wrazenie, ze jak jestem wkurzony, to pisze zbyt skomplikowanym jezykiem dla wiekszosci graczy wypowiadajacych sie w tym temacie, bo wiekszosc istotnej tresci im umyka, a lubia odwolowyac sie tylko do niewielkich, mniej znaczacych fragmentow).
  • Ależ jesteś Zavisza zarozumiały. Twoje posty nie są wcale skomplikowane. Wyzwać oponentów od baranów i powiedzieć "Ja tu rządzę" potrafi każdy.
    Nie wiem jak wygląda Twoja rozmowa z graczami, iż unosisz się -"oni mi każą zamiast sugerować, ja tego nie ścierpię". Jak ktoś z graczy może kazać Tobie cokolwiek? Myślę, że po prostu pisze co mu się nie podoba.
    Z czepianiem się o poprawną polszczyznę też przesadzasz, skoro w postach największego guru na tym forum-Anioła, aż roi się od błędów i literówek. Szacunku do userów również w Twoich postach nie ma. Nie będę cytował, każdy widzi.
    Więcej trzeźwego spojrzenia na samego siebie życzę. To, że jesteś twórcą tej gry a Twoja prawa ręka ma "Anioł" w nicku, jeszcze Was świętymi męczennikami za życia nie czyni :D
    W wolnych chwilach jestem hakerem. Specjalność: sondy i ankiety. Czekam na propozycje.
  • :(
    Smuci mnie to, ze nie zrozumiales mojego posta, a wlasciwie to jego najwazniejszej czesci.

jacet1, wiesz, gracze sa zdolni do tego, by mowic: ze tak ma byc.
    Tak ma byc! Cofnac anulowanie RW. Bo tak! Bo Aniol je anulowal! Mimo, ze Zavisza pisal, ze to byla jego i tylko jego decyzja! Niewazne, cofnac, to wina Aniola!
    Wyrzucic Aniola! Bo ma zle podejscie! Bo tak!
    Tak ma byc! Wrzucic te statki na nowe uni i ustawic na nim x12! Bo tak!
    Dopiero, jak na powyzsze (z uni) zwrocilem uwage, to ktos kto zalozyl ten temat troszke przeformowal styl swojej wypowiedzi. Z czegos, co moglbym nazwac zadaniem, na cos, co juz definitywnie bylo propozycja. :)
    Zauwaz, ze patrzac przez calosc sprawy z Aniolem, tzn widzac jego przeciwnikow, zaden nie zalozyl normalnego tematu:
    Zavisza, ja, ja i ja nie chcemy Aniola, bo: to, to i to.
    Nikt na to nie wpadl? Hm... Czy moze mysla, ze jak jeden z drugim napisza, ze Aniol trzyma z GAZem (lol), to wystarczy i to jest jedyny ostateczny dowod na fakt, ktory chca doprowadzic do czynu - czyli wyrzucenie Aniola. No, u zadnego nie widzialem sugestii, prosby. Albo bynajmniej czegos co ma ta forme.

Rozumiesz?

Co do poprawnej polszczyzny - dobra, to mozna wykreslic. Literowka moze sie zdarzyc kazdemu - pisane pod wplywem chwili, zgadzam sie, na trzezwo uznaje ze popelnilem blad. Ale niemniej jednak do reszty nie kazdy sie stosuje. :)

I poza tym... Nie prawda jest to ze ja tu rzadze? No chyba prawda, nie? Ale dlaczego wylapales to, a nie to, ze ja tu rzadze, ale sugestie (nie zadania) graczy biore rowniez pod uwage?
    Smutne to jest, zwazywszy na to ze zawsze latwiej wyciagnac jest ten fragment wypowiedzi ktory pasuje nam, a nie ten do ktorego naprawde powinnismy sie odniesc patrzac na sprawe..

Zarozumialy - troszke, jak kazdy.
    Ale moze i tak, patrzac na to, ze w tym temacie duzo osob nie wyciaga wniosku z moich postow tylko zadaje wciaz nowe pytania innej formy, na ktore juz gdzies odpowiedzialem... To potrafi naprawde zbic z tropu. I sprawic, ze czlowiek mysli, ze go nie rozumieja...

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zavisza ().

• Zavisza.
    Zacznij na mnie najeżdżać to będą Cię kochać:)
    Pomnik ci nawet postawią.

Jacet... pan który pojawia się tylko podczas zadym...
    przyprowadź jeszcze kolegę ketyowa... pfffr zapomniałem ze on juz wyrobił piątego bana.

Wiec panie jacet, zbawco wszystkich userów net-war. Tak jak się komuś nie podoba to może nie grać.
    Ja nie bede trzymał kogoś na siłę kto tylko umie obrażać.
    To jest jak firma. nie podobają ci się usługi to nie korzystasz. Proste.

Ale gadanie że wy tam kiedyś pokończyliście i juz nie gracie jest totalnym bzdetem, gdyż porównałem IP, hosty i wiem że 90% was którzy z wielką fetą złomaliście swoje floty powróciło na net-war i gra pod innymi nickami.
    I proszę nie wciskaj że nie, bo są rzeczy które mówią same za siebie.

No tak wy nawet nie wiedzieliście jak dostałem sie na wasz kanał IRC i dopatrywaliście sie w tym hakerstwa :rofl:

Bilon... jak pisał wcześniej Zavisza, ci którzy siedzą tu od dawna wiedzą na czym to polega. :beer:

Pokemon. Konia z rzędem jak na uczelni przypomnisz się nauczycielowi o zaległego kolosa.
    Raz zabije cię grupa, dwa taki nauczyciel któremu wytkniesz ze to zgubił zapomniał będzie cię ciągnął po 6 terminach, na koniec wpisze i tak 2 (na studiach to jak 1)

Kontekst wiadomości która przytoczyłeś jest naprawdę zachwiany bo byłeś wtedy bardzo nachalny i wręcz żądałeś odemnie czegoś.

Ja mogę naprawdę odczytać ci do własnego użytku (nie publicznego bo to zabronione) wiadomości wszystkie i zobaczysz jak to wyglądało.

Nie wiem po co dalej ta dyskusja. RW nie bedą zaliczone i koniec.
    Macie złom cieszcie się.

No chyba że ktoś chce wyrobić kilka wanów to zapraszam możecie jeszcze na mnie nawrzucać.
  • Całości nie cytuję-jest powyżej :)

AniołZagłady napisał(a):

Ale gadanie że wy tam kiedyś pokończyliście i juz nie gracie jest totalnym bzdetem, gdyż porównałem IP, hosty i wiem że 90% was którzy z wielką fetą złomaliście swoje floty powróciło na net-war i gra pod innymi nickami.

Tak jak pisałem, Ty się nie zmienisz :D Ja w odróżnieniu od Ciebie nie szpieguję kto ma jakie IP, hosty, nowe nicki. Nie gra Michał, Ketyow, ja. Osiołek gra dalej i nicku nie zmienił. Co do reszty, nie wiem. Kontakt się urwał. Nie wiem kto wrócił więc nic nie "wciskam" jak to "uprzejmie" raczyłeś wytknąć.
    Jak temat i posty nie w smak to zaraz "zadyma".
    Wyluzuj chłopie :D
  • O panie...jacet zgaszony.
    Szok.
    Nie ma o czym pisać, brak argumentu to pisze o niczym. wow
    Tak wiem cytowanie zdań wyrwanych z kontekstu to twoja specjalność, już to przerabiałem.

Ja nie szpieguje, czytam statystyki kazdy normalny admin to robi

Wiecie co
    Na forum u nas konta ma 2 adminów forum znanych gier ze stajni GF
    fora potężne po kilka k userów

napisali mi na sieciach irc:
    "weź wrzuć tam 10 banów na konta i IP i bedzie spokój"

admin gry ogeja siedzi obok mnie w akademiku i sie śmieje z tego jak sie tu meczycie z napisaniem zdania i podziwia talent zaviszy do inteligentnego tłumaczenia masie ze trawa jest zielona. ja również uważam ze niewielu to potrafi, a to trzeba robić.
    Mówi że: jak userzy mogą myśleć, że mają prawo czegoś wymagać.
    Graja w to co im sie oferuje. nie pasuje... konczą.
    Proste.

Tak wiec tak wygląda zdanie "konkurencji"

Dlatego jacet. ja zapraszam na IRC chodź wymienimy poglądy, chyba ze boisz sie konfrontacji.
  • A co ja wyrwałem z kontekstu? Odniosłem się do Twojego kłamstwa, iż 90% z nas wróciło do gry pod zmienionymi nickami (Dziki też nie wrócił a Xpert nicku nie zmienił). Reszta Twojego postu jest o czym innym i każdy może go przeczytać troszkę wyżej. Po co go cytować całego. Proste? Dla ciebie nie.
    Konfrontacji się nie boję, skoro tu piszę. Nie odpowiada mi forma irca, wolę forum. Co się tak upierasz na dyskusję na ircu? Zawsze pisałem tylko na forum, nigdy właściwie na ircu. Ty może wolisz odwrotnie. Jak już pisałem, niezgodność charakterów. Nie tylko w tym :D
  • jeżeli twierdzicie (Zavisza i Anioł) że słowo "kużwa" nie ma nic wspólnego z wulgaryzmem , to naprawdę wszystko wiadomo.
    Dziwi mnie to jak moderator forum może tak pisać używać słów wulgarnych i nie ma z tego konsekwencji, jak by tak forumowicz napisał to od razu ma warna.
    Szkoda słów, normalnie żenada i tyle.

Ku Chwale ALLIANCE

Brak FS = Brak floty
    :D

cos mi tu śmierdzi gazem
  • ulala a co tu sie wyprawia, rzucacie się jak (wesz na grzebieniu) i mało Zaviszy oczu nie wydrapiecie, a to zwykły, normalny człowiek tylko trzeba z ludzmi umieć sie porozumieć i jak spokojnie od poczatku do konca przedstawicie, niczego nie nazucając to idzie dojsc do kompromisu :P a wiem to bo często sam mu czymś tam tyłek zawracam, ale zawsze mi mowi TAK lub NIE i ja się z tym liczę :)
    Co do Anioła :D
    Mi sie też nie podoba, że ma dostęp do PA i gra na uni-beta, ale skoro Zavisza mu na to pozwala to mam nadzieje, ze sam Anioł szanóje jego decyzje i nie wykorzystóje swojej władzy w sposób który mógłby innych w jakis sposób oburzyć 8| W sumie z Aniołem tez sie idzie dogadac, ale nigdy nie dogadamy sie z kims rzucajac w jego strone wyzwiskami itp. itd. troche rozwagi a bedzie OK. W sumie wiele mu zawdzieczamy, bo choc nie gram tu od poczatku a nawet jak gram dosyc dlugo to dawniej nie interesowało mnie to co sie dzieje w grze, po prostu grałem sobie... to wiem, ze on postawił forum na "nogi" i walczył o ty by gra wogóle istniała.
    Rafal.. no nie moge kuźwa, zeby sobie normalnie juz kuźwa nie mozna bylo powiedzieć :dash:
    Rusio On tylko sobie jaja z Ciebie robi hehehe ;)
    ________
    Uni - Beta
    Top - 23
    ________
  • AniołZagłady napisał(a):

Zavisza.
    Zacznij na mnie najeżdżać to będą Cię kochać:)
    Pomnik ci nawet postawią.

Jacet... pan który pojawia się tylko podczas zadym...
    przyprowadź jeszcze kolegę ketyowa... pfffr zapomniałem ze on juz wyrobił piątego bana.

Wiec panie jacet, zbawco wszystkich userów net-war. Tak jak się komuś nie podoba to może nie grać.
    Ja nie bede trzymał kogoś na siłę kto tylko umie obrażać.
    To jest jak firma. nie podobają ci się usługi to nie korzystasz. Proste.

No tak wy nawet nie wiedzieliście jak dostałem sie na wasz kanał IRC i dopatrywaliście sie w tym hakerstwa :rofl:

Bilon... jak pisał wcześniej Zavisza, ci którzy siedzą tu od dawna wiedzą na czym to polega. :beer:

Pokemon. Konia z rzędem jak na uczelni przypomnisz się nauczycielowi o zaległego kolosa.
    Raz zabije cię grupa, dwa taki nauczyciel któremu wytkniesz ze to zgubił zapomniał będzie cię ciągnął po 6 terminach, na koniec wpisze i tak 2 (na studiach to jak 1)

Kontekst wiadomości która przytoczyłeś jest naprawdę zachwiany bo byłeś wtedy bardzo nachalny i wręcz żądałeś odemnie czegoś.

Ja mogę naprawdę odczytać ci do własnego użytku (nie publicznego bo to zabronione) wiadomości wszystkie i zobaczysz jak to wyglądało.

Nie wiem po co dalej ta dyskusja. RW nie bedą zaliczone i koniec.
    Macie złom cieszcie się.

No chyba że ktoś chce wyrobić kilka wanów to zapraszam możecie jeszcze na mnie nawrzucać.

AniołZagłady napisał(a):

Nie mowie na uczelni .... a ze 2 to 1 to wiem ....bo studiuje :beer:
    Swoja droga mozesz podac do publicznej wiadomosci co ci pisalem ....

Aniol ... ja wiem ze lubisz manipulowac i naciagac swoje mozliwosci w grze na korzysc userow ....
    tak bylo ? pamietasz :hail:
    bo ja pamietam ... ale reszta sie nie dowie .... lepiej na PW :censored:
    :love: |Uni 0 top 4|top 1 flota |12 rekordow|2,5 roku gry| :love:
    < Sojusz GAZ >
    :love: Było minęło :love:

ALLIANCE. rośnie w siłę!
  • Ja powtórzę ostatni raz.

Nie mam dostępu do PA na becie, nie wiem kiedy wracają wasze floty, nie mogę sobie nic dopisać ( nawet jak bym mógł i dopisywał to jest takie narzędzie jak logi edycji, gdzie wszystko widać, kto co dopisał komu kiedy itp) wiec każdy by widział z adminów.

Tak więc spokojnie. na luzie
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe