Pomoc dla słabszych graczy-PYTANIE DO GRACZY z BETY, 1 UNI i 3 UNI

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Pomoc dla słabszych graczy-PYTANIE DO GRACZY z BETY, 1 UNI i 3 UNI

Jak widać S&D (ale nie tylko) wycina floty głównie słabszych i mniej doświadczonych graczy odbierając im tym samym już na początku ochotę do wspólnej zabawy. Ostatnio po krótkie rozmowie z funflami moimi wpadliśmy na pomysł aby wspomóc tych graczy surowcami. I tutaj moje pytanie co sądzi o czymś takim reszta Uni. Rozumiem, że pojawią się głosy "a mi nikt nie pomagał dlaczego mam kogoś sponsorować itd" - takim wypowiedziom z góry dziękuję i będę prosił GA o usuwanie takich postów z tego tematu (jeśli będzie ich nadmiar). Chciałbym tutaj usłyszeć głosy graczy, którzy ze względu na zbyt dużo wolnego czasu w domu spędzają go na NW i chcieliby coś bezinteresownie zrobić aby zachęcić nowych do wspólnej zabawy na NW. Osobiście mam dość sporo czasu na farmienie i część zdobytej surki moge przekazywać jakiemuś "bidniejszemu" graczowi aby mógł w miarę szybko się rozbudować. Powiem szczerze, że sam osobiście dostałem zastrzyk surki na 3 Uni od OMEGI na początek bo konto, które tam mam wyhodowałem od zera. W krótkim czasie udało mi się nawet wyprzedzić go w statach. tylko dzięki jego pomocy udało mi się zabłysnąć pomiędzy wieloma graczami tej gry. :beer:
    "Podłoga w Twoim Lochu jest krzywa....Stwory wściekają się bo nie mogą grać w kulki"
  • A no wyprzedziłęś ale tylko na troche :)

Ale ten pomysł jest niezły
    Z tego można zrobić konkurs
    a mianowicie (NP 20 graczy top dzieli sie ich na grupy każdy z nich bierze sobie po 2-3-4 graczy i ich wspiera wiadomo surowcami bo militarnie nie można po okresie 1-2 miechy podsumowanie ile każda grupa podskoczyła w PKT i po osiągnieciu pewnej ilości PKT pod opieczny musi sobie radzic sam a Opiekun dostaje nowego ucznia a żeby nie było nie domówień każdy z Opiekónów może sobie zapiysywać ile komu dał w razie by pod opieczny stał sie (i) lub zkasował konto albo dostał bana za oszustwa
    po takim podliczeniu można przydzielić jakieś smieszne Avatary na forum tu już sie zwracam do Grafika forum żeby wtkazał sie Inicjatywą i przygotował kilka fajnych Avatarów lub czegoś podobnego

Proszę też Osobe odpowiedzialną o poprowadzenie ankiety kto jest na Tak a kto na nie :)
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe