Nowy Rok - 2010

• Nowy Rok - 2010

Jak wszycy pewnie wiemy znowu kończy się ten rok. Dla niektórych był on udany, szczęśliwi, a jedni mieli ten rok nieprzyjemny może stracili coś czego nie moga odzysakć.Wiem że dla każdego to był inny rok, ale niech on pójdzie w niepamięć:). nadchodzi nowy rok 2010 z tej okazji chciałbym życzyć wam wszystkim aby w nadchodzącym 2010 roku szczęście wam dopisało :) Żeby spełniły się wszystkie wasze marzenia :) niech przybedzie wam troszke pieniędzy, szczęścia i miłości :) Chcę wam życzyć aby ten rok był dla każdego innym rokiem, lepszym od wszystkich innych.... Co ja się rozpisuję lepiej to powiedzieć w kilku słowach : Szczęśliwego nowego 2010 Roku

Życzy całem administracji, userom, obsłudze gry i forum jak i wszystkim innym

Danonek
    • Dołączam się do życzeń:)

Wszystkiego dobrego w nowym 2010 roku, szczęścia, radości, pomyślności, spełnienia części marzeń (trzeba coś zostawić na przyszłe lata), zdrowia końskiego, pieniędzy wielką kupę!
      Piszę poprawnie po polsku

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania
      bądź skonsultuj się z lekarzem lub adminem, gdyż niewłaściwe
      stosowanie postów grozi ostrzeżeniem lub długotrwałym banem.
    • Noo tak to Ja się dołączam do życzeń Danonka ;D

Najlepszego W 2010 Roku żeby wam się darzyło i życie miłym było ;P
      Boski_Roman

W NET-WAR NIE CHODZI O TO ZEBY KOGOŚ ZEZŁOMOWAĆ,TYLKO O TO ABY BAŁ SIE ZASNAĆ

Znak Rozpoznawczy u mnie to "Noo". Jesli kiedyś spotkasz na ulicy blondyna, ponad 170cm wzrostu i przypadkowo usłyszysz że ten blondyn mówi "Noo" to zapytaj go czy to Ty Boski ? A Ja Ci Odpowiem Nie To On >>(hahaha) :D :D
    • hehe ja również chciałbym się dołączyć do życzeń Danonka;) niech w nadchodzącym Nowym Roku 2010 szczęscie Wam bardzo dopisuje, abyście byli obficie obdarowani przez szefa podwyżką (lub nauczyciela czerwonym paskiem;D), przez swoją miłość wielkim uczuciem, a przez sklepy monopolowe wieloma trunkami;D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM ZWIĄZANYM Z NET-WAR!;)
      "Życie jest jak papieros - zawsze wygasa..." ;(

Iron Eagle

Ku chwale jedynemu sojuszowi z klimatem - Empire Elite Club !:thumbup:
    TOP50 - Toplista: Gry Internetowe