zmniejszenie ochrony słabego gracza

• zmniejszenie ochrony słabego gracza

Tak jak w temacie.. ..myślę że zredukowanie obrony znacznie wpłynęło by na jakość gry ponieważ:

Dane z s3:

-1- Z TOP30 około 10 graczy na urlopach, 4 z banem stałym, kilku wchodzi raz na tydzień by wydać uzbieraną surkę..czy to ma sens?!?.
      -2- W okolicach do TOP100 pojawia się już poro ID, kilkunastu z banem, kilkudziesięciu na urlopach, więc tak naprawde nie ma na co latać..czy to ma sens?!?
      -3- Słabi gracze (myśle tu dla mnie TOP70-TOP200) czują się za pewnie gdyż nikt z flotą ich zaatakować ich nie może..większość flot TOP100 to właśnie tacy gracze..czy to ma sens?!?
      -4-Napewno wpłynęło by to na jakość gry dla wszystkich aktywnych:
      ---1--- TOP 100 musieli by się nauczyć robić porządne FS-y
      ---2--- Czołowi gracze zaczęli by skanować, co ostatnio prawie wgl zanikło
      ---3--- Napewno wpłynęło by na jakość gry, gdyż TOPowi gracze ( myśle od TOP1 do TOP10) mogą latać wyłącznie na siebie lub do TOP20, gdzie jak już pisałem gra tak naprawdę niewiele osób, zwykle bardzo doświadczeni gracze, co prawie wgl ogranicza SG, a co za tym idzie największą frajdę w tego typu grach.

Narazie na tyle, ale napewno więcej powodów jest na za.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ?( :pillepalle: ?(
    • miltiades napisał(a):

-1- Z TOP30 około 10 graczy na urlopach, 4 z banem stałym, kilku wchodzi raz na tydzień by wydać uzbieraną surkę..czy to ma sens?!?.
      ma

miltiades napisał(a):

-2- W okolicach do TOP100 pojawia się już poro ID, kilkunastu z banem, kilkudziesięciu na urlopach, więc tak naprawde nie ma na co latać..czy to ma sens?!?

ściągnąć urlopy ze zbanowanych i nie aktywnych.

miltiades napisał(a):

-3- Słabi gracze (myśle tu dla mnie TOP70-TOP200) czują się za pewnie gdyż nikt z flotą ich zaatakować ich nie może..większość flot TOP100 to właśnie tacy gracze..czy to ma sens?!?

100 * :borg:
      Gracz

3.206

czy wg. Cb top1 - 10 poleci na 3k statków?

miltiades napisał(a):

-4-Napewno wpłynęło by to na jakość gry dla wszystkich aktywnych:
      ---1--- TOP 100 musieli by się nauczyć robić porządne FS-y
      ---2--- Czołowi gracze zaczęli by skanować, co ostatnio prawie wgl zanikło
      ---3--- Napewno wpłynęło by na jakość gry, gdyż TOPowi gracze ( myśle od TOP1 do TOP10) mogą latać wyłącznie na siebie lub do TOP20, gdzie jak już pisałem gra tak naprawdę niewiele osób, zwykle bardzo doświadczeni gracze, co prawie wgl ogranicza SG, a co za tym idzie największą frajdę w tego typu grach.
      ----1----- ekowcy nie musieli by
      ----2----- skanują skanują
      ----3----- prawdo podobnie masz racje.
    TOP50 - Toplista: Gry Internetowe