WITAM

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Fajnie jakby nasze net warsy wrocily z mlodych lat :D mam duzy sentyment do tej gry :) jest jakis pomysl jak ja ogarnac ? w ogole bedzie opcja odzyskac swoje stare konto?
      Boski_Roman

W NET-WAR NIE CHODZI O TO ZEBY KOGOŚ ZEZŁOMOWAĆ,TYLKO O TO ABY BAŁ SIE ZASNAĆ

Znak Rozpoznawczy u mnie to "Noo". Jesli kiedyś spotkasz na ulicy blondyna, ponad 170cm wzrostu i przypadkowo usłyszysz że ten blondyn mówi "Noo" to zapytaj go czy to Ty Boski ? A Ja Ci Odpowiem Nie To On >>(hahaha) :D :D
    • Rusio napisał(a):

Że tak zapytam kto teraz prowadzi NW?
      Ja, mój poprzedni nick to "dxpplmos", założyciel pierwszego NW.

Pyrqo napisał(a):

Witajcie, też chętnie pomogę w rozwoju gry :)
      Jest szansa, że na otwarcie S1 zostaną importowane obecne konta? :)
      Niestety, aktualny serwer jest jedynie testowym na którym staram się usunąć wszystkie nieprawidłowości i błędy. Normalne uniwersum pierwsze będzie zapewne bardziej zbalansowane, z mniejszym wydobyciem, speedem itd, aby zapewnić większe wyzwania.

Zapewne zrobię ankietę lub temat, w którym potencjalni gracze będą mogli się wypowiedzieć jak by miało wyglądać ich wymarzone uniwersum.
    • a moze by tak aniolowi sie chcialo cos ogarnac przy reaktywacji Net warsow? moze ma jakies kontakty do dabow masakratorow itp :) fajnie by bylo sie zebrac i polatac :)
      Boski_Roman

Znak Rozpoznawczy u mnie to "Noo". Jesli kiedyś spotkasz na ulicy blondyna, ponad 170cm wzrostu i przypadkowo usłyszysz że ten blondyn mówi "Noo" to zapytaj go czy to Ty Boski ? A Ja Ci Odpowiem Nie To On >>(hahaha) :D :D
    • Pisałem do Anioła, niestety głuchy kontakt już.

Co do silnika to mój był poprzedni, potem ValgarT pisał nowy, tylko że nie był kompletny, więc tam na przełomie 2013 potem go kończyłem, łatałem i dodawałem jakieś rzeczy jak ValgarT się stracił.

Teraz jest już mniej więcej stabilny i sprawny i myślę, że można na nim postawić normalną grę.

Z ciekawostek, to pliki NW znalazłem przypadkiem robiąc porządki na kompie, bo myślałem, że dawno mi już to przepadło. Tak samo zwolniła się domena "net-war.org" bo ktoś ją zakosił jak pozostawiłem grę samej sobie.

No nic, zobaczymy. Do Net-Wara mam sentyment bo początki tego sięgają 2006-2007 roku, gdy jeszcze byłem z Zaviszą w gimnazjum. Zacząłem współpracować z ludźmi od Ugameli, potem z Perberosem (portugalski pierwotny twórca pierwszej wersji prywatnego ogame) i tak powstał Ogamek (tak się wcześniej net-war nazywał) który stał się największym prywatnym serwerem ogame na świecie ;) Potem po jakimś czasie został przemianowany na Net-War. Dołączyli nowi ludzie, (AniołZagłady itd) i jakoś to leciało. Niestety projekt upadł zarówno przez niedbałość osób, którym powierzyłem pieczę nad NW, ale również z mojej winy.

No nic, zobaczymy jak to będzie tym razem :) Może uda mi się dogadać z Zaviszą to projekt wróciłby do korzeni gdy nasza 2 ogarniała sprawy.
    • Tak tak zawiszę również kojarzę :) Vala też :) a o Aniele to nawet nie wspomnę :) - Zboczeniec jakich mało :) ja równiez mam sentymet do NW w końcu ladnych pare lat tu grałem i do samego końca byłem TOP1 :)

Coś mnie naszło żeby wpisać sobie w google NW i patrze i uwierzyć nie mogłem że JEST aż do anioła napisałem czy reaktywuje NW ale zero odpowiedzi :(

Oby Ci się udało przywrócić NW do życia w razie czego na moją pomoc możesz liczyć w razie potrzeby :)
    • Aniola mam na "facebokach" napisze mu pw moze go namowie :) dobrze ogarnial sprawe takze moze i tym razem pomoze :)
      Boski_Roman

• LOL

Przypakiem mnie wzięlo aby wklepać net-war.org w przeglądarke, a tu proszę - to żyje ;) Ostatni raz sprawdzałem jakieś 2 lata temu - wtedy leżał martwy :)

Też prawdopodbnie w czeluściach dysku mam jakieś dumpy baz, pliki źrodłowe itd. Ale datowane na okres mojej ostatniej aktywności. Więc prawdopodbnie nic nowszego niż to czym aktualnie dyposnujesz dxpplmos.

Moje zaintesowanie tym projektem niestety dawno wygasło, ale fajnie widzieć, że masz chęci ponownie nad tym działać. Życzę jak najlepiej :)

Gry przeglądrkowe tego typu wciąż mają jakiś potencjał? Chociaż zdaje sobie sprawę, że reaktywujesz to głównie z sentymentu. I napewno wiele osób to zaglądnie tu jak ja - z sentymentu.

Niestety silnik iGE się technologiczne przestrzał przez te wszystkie lata.. ale miło widzieć, że zdecydowałeś się kontynuować jego rozwój.
      Podejrzewam, że na rynku nie pojawiło się też nic nowego typu ugamela.. i co tam jeszcze było :)

Będę śledził dalszy rozwój ;)
    • Nie wierzę kogo moje oczy widzą :)
      I tak, aktualny silnik stanowczo potrzebuje kilku renowacji i dostosowania do aktualnych standardów, ale nie jest tak tragicznie na tą chwilę już.
      Myślę, że zainteresowanie takimi grami jest zdecydowanie mniejsze, ponieważ większość wyjadaczy ma już rodziny i jest dorosła, a młodzi gracze raczej nie gustują już w grach w których musisz wstać o 4:17 "bo flota wraca" tylko wolą coś łatwiejszego i nieinwazyjnego ;p

Niemniej zobaczymy co z tego będzie. Może znajdzie się kilka osób, a te kilka osób to i tak wystarczająco, żeby grę trzymać uruchomioną, skoro koszty są praktycznie zerowe.
    • Sirion napisał(a):

Nie wierzę kogo moje oczy widzą :)
      I tak, aktualny silnik stanowczo potrzebuje kilku renowacji i dostosowania do aktualnych standardów, ale nie jest tak tragicznie na tą chwilę już.
      Myślę, że zainteresowanie takimi grami jest zdecydowanie mniejsze, ponieważ większość wyjadaczy ma już rodziny i jest dorosła, a młodzi gracze raczej nie gustują już w grach w których musisz wstać o 4:17 "bo flota wraca" tylko wolą coś łatwiejszego i nieinwazyjnego ;p

Niemniej zobaczymy co z tego będzie. Może znajdzie się kilka osób, a te kilka osób to i tak wystarczająco, żeby grę trzymać uruchomioną, skoro koszty są praktycznie zerowe.
      Haha, ja sam również byłem zaskoczony, że coś tu zastałem po tylu latach. I to rychło w czas, bo zdaje się, że niedawno zacząłeś działać?

Kiedy tak naprawdę NW upadło? Ja osobiście wykruszyłem się chyba jakoś w 2010 (?). Potem wiem, że Anioł twardo próbował to utrzymać przy życiu, ale nie miał rąk do pomocy.

Ogłaszałeś gdzieś fakt odrodzenia gry? Bo ja trafiłem tu totalnym przypadkiem, ale co z pozostałymi, który się tutaj pokazali? ;p

W dobie wszechobecnych smartfonów i taniego internetu 4G problem wracającej floty o godzinie X już nie powinien być tak bolesny.

Jak ma się ogame, oraz podobne - ikariam, plemiona. Ktoś z tutaj obecnych jeszcze pogrywa powyższe/podobne tytuły. Bo ciekawi mnie jaką dysponują one pólą graczy na dzień dzisiejszy.
      Oczywistym jest, że pewna era dobiegła końca i boom się skonczył. Pytanie tylko czy żyją one stabilnie, czy też powoli wymierają?

Osobiście idę postawie parę budynków.. i może skolonizuje jakieś planetki :)
    • Grałem jeszcze ze 2 lata temu w gladiatusa. Gra powoli upadała ale wydaje mi się że to ze względu na beznadziejne nowości w grze a nie ze względu na niechęć do gry ze strony graczy (sam przestałem grać przez te beznadziejne pomysły na "ulepszenie" gierki). Od kilkunastu dni gram też w traviana i gra wydaje się żyć całkiem nieźle na stronie głównej podają że ponad 17k aktywnych graczy więc wydaje się że zainteresowanie grami przeglądarkowymi jeszcze jest :)
    • no dobra to teraz tak konretniej, co mozemy zrobic (czyt. jak pomoc) zebysmy znow mogli powstac ze zgliszczy ? :) czy Admin ma juz jakis konretny pomysl jak odbuowac to wszystko ?
      Boski_Roman

TOP50 - Toplista: Gry Internetowe