Przypięty Zgłaszanie błędów. (klonowanie, znikanie)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Zgłaszanie błędów. (klonowanie, znikanie)

Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu gry.

I. Błędy powstałe w wyniku nieprawidłowego działania gry należy zgłaszać bezzwłocznie.

* sklonowanie się jakiegokolwiek obiektu należy zgłaszać jak najszybciej - maksymalnie 24h od wydarzenia
      * zniknięcie floty i/lub surowców należy poprzeć dowodami w formie screenshotów z lotu floty czy ilości surowców
      * w przypadku ujemnego czasu lotu wystarczy poczekać chwilę gdyż nie tylko ty masz ten problem

II. Wzór opisu występujących błędów.

Opis błędu musi dokładnie informować o okolicznościach niespodzianki, oraz ilości.
      **Złe zgłoszenie:
      "Mam planete X na której miałem 10 a teraz mam 21 n obiektów"
      **Dobre zgłoszenie:
      "Na planecie X [x:xxx:xx] sklonowały mi się statki podczas powrotu z FSa. Miałem 12033 okrętów [screenshot] a teraz mam 124125125 [shot niekonieczny]."

III. Do kogo zgłaszać?

Błędy zgłaszamy do GO/SGO naszego uni. Możemy zrobić to w prosty sposób wybierając z menu Administracja i wysyłając wiadomość do jednego z GO/SGO.

Nie zgłaszamy błędów uni x operatorom z uni y. Operator uni y nie ma obowiązku informować operatora uni x o zgłoszeniu.
      GG: 7392840 |Jedynie ważne sprawy
    • Ze tak sie zapytam bo na uni3 to raczej nie wystepuje ale... Cokolwiek robie to mam co chwile robic screenshoty ? To chyba jakies nieporozumienie. Powinniscie chyba raczej to miec w logach i tam szukac.. Ale w sumie ja sie nie znam i mam nadzieje ze takiej sytuacji nie uswiadcze ;P
    • moim zdaniem te screny troche bez sensu bo co za kazdym razem co minute musial bym robic screna bo w koncu nieznamy dnia ani godziny
      i co ja posle przykadowe 100k statkow i znikna mi one niewiem kiedy to co mam zrobic :/ nie udowodnie pujdzie to w kosmos

moim zdaniem dobry pomysl byl by taki aby zrobic jakas historie kto ma ile statkow jaki gracz co ma i w ogule bo te screny co minute to sa jakies jaja nie zrobie screna i po 15 minutach zniknie m9 flota albo zrobie screna telepne se czesc floty bede chcial zrobic srena calej a nagle zniknie i juz lipa jest
    • Po zalogowaniu nie mam ani Podglądu ani Floty z bocznych zakładek, w pozostałe zakładki tj. Budynki , badania i resztę odpala, no i jak wlazłem w Imperium NIE MAM TEŻ FLOTY, jak wchodzę na moona gdzie powinna stać flota razem z surowcami to ni ma nic, przeglądarka ciasteczka i wszystko wyczyszczone, stan taki od godz. 6:16 dzisiaj, teraz zrobiłem screeny o 7:05. Kurcze a miałem dzisiaj z rana zrobić 42k%, ale KAŁ.
      Halo GO/SGO-pobudka, ja wiem, że kto rano wstaje ten się gówno wyśpi ale obowiązki wzywają :lol: Ej Wy tam wstawać i do roboty, bo chcem zęby komuś powybijać :pump: :minigun: Mam nadzieję, że GO/SGO mają poczucie humoru w niedzielę rano :beer:
      "Podłoga w Twoim Lochu jest krzywa....Stwory wściekają się bo nie mogą grać w kulki"

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Franzelot ().

• hmmm... na spacer powiadasz, z miłą chęcią pogoda ładna , jest jedno ale w moim przypadku.... jak pójdę na spacer to w Toruniu i w okolicach mogą mieć kłopoty z użytkowaniem energii elektrycznej jeśli nastąpiłaby jakaś awaria:P więc pozostają mi bierki elektryczne pod wodą na rozgrzewkę :lol:
      "Podłoga w Twoim Lochu jest krzywa....Stwory wściekają się bo nie mogą grać w kulki"
    • Cytat z Ansa gdy zezłomowano Kwaśnego po takiej przerwie w działaniu gry:
      "Dla mnie sytuacja adekwatna do wypadku z złomem Momo,brak zabezpieczonego konta = sie flota na zyletki.Wtedy SG uznane i zwrotu floty nie było ,teraz tez tak ma byc,gapiostwo zdrozało , koniec dziecinady. Będę zabiegał o zmiane decyzji i tyle .Moja decyzjato uznanie SG,nikt nie wykorzystał błedów gry itd,SG czyste. Teraz mozecie sie kłucici tak tego nie czytam,pozdrawiam."

Dla Ansa zapomnienie o podanym terminie końca bana to to samo co nieobecność przy kompie, gdy nagle, bez uprzedzenia zaczyna działać gra :dash:
      Tak więc kto tym razem w reckach wyląduje? Tak jak Kwaśny bo nie siedział przy kompie 24/24, nie miał dostępu do neta gdy się dowiedział a koledzy nie weszli mu na konto (zabronione regulaminem) by flotę ratować?
      Siedźcie ludziska przy kompach do oporu! Z pewnością trafi się paru frajerów którym będzie można ustrzelić miesiącami budowaną flotę bo się zalogują jakiś czas po wznowieniu gry a ataki nie zostaną zablokowane!
      Albo posłuchajcie Ansa. Idżcie na spacer, jedźcie za miasto, bez paniki :rofl:

//AniołZagłady
      Troling
      W wolnych chwilach jestem hakerem. Specjalność: sondy i ankiety. Czekam na propozycje.
    • Gra działa, urlopy włączone jak prawie zawsze po awarii gry. Tylko biedny Kwaśny miał pecha. Gaz potrzebował jego floty w reckach do wygrania wojny więc wtedy urlopów nie włączono. Teraz już można.

//AniołZagłady
      Troling
      W wolnych chwilach jestem hakerem. Specjalność: sondy i ankiety. Czekam na propozycje.
    • jacet1 napisał(a):

Gra działa, urlopy włączone jak prawie zawsze po awarii gry. Tylko biedny Kwaśny miał pecha. Gaz potrzebował jego floty w reckach do wygrania wojny więc wtedy urlopów nie włączono. Teraz już można.
      WLASNIE :thumbup: jak zwykle trafione w samo sedno ;)
      :love: |Uni 0 top 4|top 1 flota |12 rekordow|2,5 roku gry| :love:
      < Sojusz GAZ >
      :love: Było minęło :love:

ALLIANCE. rośnie w siłę!
    • Wszystko działa , flota na miejscu, można zacząć farmić, w końcu. Moim zdaniem po jakichkolwiek zwiechach i awariach powinny być włączane urlopy wszystkim aktywnym graczom, bez żadnego ALE. Przynajmniej Admini nie musieli by się tłumaczyć, że jakaś flota została strącona i oddawać tego- no i tracić czas na rzeczy, którym można było zapobiec. Jak naprawiają błędy to i tak siedzą przy kompach także włączenie wszystkim urlopu to chyba nie problem, tym bardziej, że później trzeba wysłuchiwać żali i przyznawać komuś rację. Ale to moja opinia.
    TOP50 - Toplista: Gry Internetowe