Sidewinder X5 i X6

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się z naszymi zasadami dot. ciasteczek.

• Sidewinder X5 i X6

witam, zamierzam wkrótce zmienić klawiaturę i mysz, bardzo zainteresowały mnie produkty mircosoft'a:

mysz Sidewinder X5
    oraz
    klawiatura Sidewinder X6

jest to sprzęt gamingowy, a ja jestem fanem ffp/tpp :) lubię sobie postrzelać do kumpli online :)
    mają pare fajnych bajerów typu: podświetlenie, ciężarki itp... są rownie dobre, a jednak o wiele tańsze od konkurencyjnych Logitech'ów czy Razer'ów

mam pytanie do tych którzy mieli stycznośc z tym sprzętem (nie liczy się testowanie na pólce w hipermarkecie :P), bądz go posiadają :)
    opinie, wygoda, czy światełka nie irytują nocą, etc...

jestem zainteresowany tym sprzętem szczególnie, ponieważ w staurnie :P się tym bawiłem trochę i musze przyznać ze wygodniejszej myszy dla moich kwadratowych dłoni nie spotkałem :) a obmacałem już wiele myszek hehe :P

niestety nie mogłem się pobawić klawiaturą: nie znam skoków klawiszy, czułosci nacisku itp... ale skoro to gamingowa klawiatura powinna być ok

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez StarDustBreaker ().

• ja także jestem wiernym fanem logitecha - zaufanie do marki... głośniki, joystiki, kamerka... (mam mysz g5 (tę rdzawą) i klawiaturę g11) niestety przejechałem się po myszy: dostałem ją w prezencie - i stwierdzam ze jeśli gram więcej niż godzinę to męczy mi się ręka :) nie jest wygodna dla mnie, natomiast klawiatura... 3 razy w serwisie z nią byłem... wady produkcyjne!
    za to głośniczki lux :P hehe
    w myszy microsofta opieram całą dłoń na korpusie - mówię wam - jest niezwykle wygodna i idealnie leży w dłoni
    klawiaturkę tez już przetestowałem :) trza sie przyzwyczaić do niższego skoku klawiszy niż mam obecnie a tak to jest świetna... ale nie ma podnóżków :P
  • no ja jestem szczesliwym posiadaczem G5 [ czarna w niebieskie popekane wzorki] kupilem ja wylacznie pod CS-a i
    jestem kompletnie usatysfakcjonowany moim zakupem chociaz powiem Ci ze ta meczaca reka to tylko kwestia przyzwyczajenia
    zalezy jak dlugo grales na innej myszce a jak dlugo grasz na tej nowej ja jak pierwszy raz zlapalem swoja w reke to po
    15min mialem cala mokra :( myslalem ze oszaleje tyle kasy a tu taka lipa ale po kilku tyg. FRAGI siadaja jak
    szalone :P mam do tego podkladke RZAOR DESTRUCTOR poprostu malina co do microsoftu nie mam zaufania do niego ale na ta klawiature sam mialem film :D chodz bardziej podoba mi sie RAZERA ;)

sumujac

myszka moim zdaniem jak Ci spasila i dobrze lezy Ci w dloni powinnenes ja lykac :thumbup:
    klawiatura jak najbardziej do kompletu

a tak zapytam sluchawki jakie masz ?
  • jak ja koszę to wszyscy w domu słyszą :P go gram na głośnikach 5.1 logitech x530... znakomita jakośc... a ja nie bede grał jeśli w tle nie leci fajna nuta :P :P ale nie wykorzystuję ich potencjału w pełni bo gram w gry sprzed 8 lat :P
    CS jakoś mnie np nie wciągnął, w FEAR czasem pogram...
    a tak to głównie w Call of Duty 1/2 :P i AVP2 :) maniakiem jestem hehe :P
    na słuchaweczkach też czasem gram jak nie chcę za bardzo przeszkadzać domownikom, nie mam gamingowych słuchawek - jakieś stereo technicsa :) bardzo dobre choć trochę już wiekowe :) obrazek :P
    sidewindery już zamówiłem :) jak wspomniałem mysz jest wygodna jak diabli :) gra się nią miodnie eheh - polecam dla osób o małych dłoniach, za to klawa ma jedną wadę imo... zbyt długa spacja (ok 15cm... po kiego grzyba?!) co czasem przeszkadza we wciskaniu prawego ALTa... ale parenaście razy wpisałem swoje nazwisko i się przyzwyczaiłem :P
TOP50 - Toplista: Gry Internetowe